comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor'dan Aykut Kocaman'a uyarı!

20 Şubat 2017, Pazartesi 13:44
Konyaspor'dan Aykut Kocaman'a uyarı!

Atiker Konyaspor yönetimi kötü gidişatın ardından resmi site aracılığıyla teknik heyeti hedef tahtasına koydu. "Teknik direktörümüzün bazı tedbirleri alma gereksinimi doğmuştur" yazısı ise gündeme bomba gibi düştü.

FutbolArena - Atiker Konyaspor yönetimi kötü gidişatın ardından resmi site aracılığıyla teknik heyeti hedef tahtasına koydu. “teknik direktörümüzün bazı tedbirleri alma gereksinimi doğmuştur” yazısı ise gündeme bomba gibi düştü.

Atiker Konyaspor Yönetimi, kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yaptığı açıklamada, teknik direktör Aykut Kocaman'a göndermelerde bulunup, tedbir alınmasını talep etti. Yönetim Kurulu, Gençlerbirliği maçının ardından bir açıklama yayınlayarak gerekli tedbirlerin en kısa sürede alınacağını duyurdu.
TEDBİRLER ALINACAK!

Açıklamada şu görüşlere yer verildi; 

"Uzun lig maratonunda her takım zaman zaman inişli çıkışlı sonuçlar yaşayabiliyor. Şu an Konyaspor'umuz böyle bir sürecin içinde yer alıyor. Fakat bu dönemin uzun vadeli olmadığını düşünüyoruz. Geçtiğimiz sezon, mevcut kadromuz bize büyük bir gurur yaşatmış ve karşılığında eksik noktalara ilave transferler yapılarak bu yola devam edilmiştir. Ancak bugün geldiğimiz noktada, teknik direktörümüzün bazı tedbirleri alma gereksinimi doğmuştur ve en kısa sürede bu tedbirleri alacağına inanıyoruz. Bir önceki sezona göre 6 puan geride olan takımımız, kupada çeyrek finalde mücadele edecek. Hedefimizin ise mevcut kadro ile ligi üst sıralarda bitirmek ve Türkiye Kupası olduğu bilinmelidir. Önümüzdeki hafta Trabzonspor maçı ile birlikte çıkışa geçerek layık olduğumuz yerlere geleceğimizden herhangi bir şüphemiz yoktur. Son olarak, bizi Ankara'da yalnız bırakmayan muhteşem taraftarımıza galibiyet sevinci yaşatamadığımız için son derece üzgünüz. Kalan maçlarımızın tamamında hırsımızı, isteğimizi sahaya yansıtarak, o asil formanın hakkını verecek futbolcularımızla, çok daha iyi bir Konyaspor izleteceğimizin bilinmesini istiyoruz."

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)