comScore
1 / 6

Galatasaray'dan Serkan Kırıntılı ile ilgili karar

 

 

FutbolArena - Fernando Muslera’nın arkasına mutlaka bir kaleci takviyesi yapmak isteyen Galatasaray’ın son günlerde Serkan Kırıntılı ile ilgilendiği, hatta anlaştığı iddia edilmişti.

 

 

2 / 6
Tecrübeli kaleci ile Galatasaray’ın kontrat şartlarında anlaştığı dahi ortaya atılırken bu konuda FutbolArena gerçeklere ulaştı.
3 / 6
Teknik Direktör Fatih Terim, Muslera’nın arkasına, gerçekten alternatif olabilecek, görev aldığında Galatasaray kalesini koruyabilecek potansiyelde bir kaleci istedi.
4 / 6
Ancak UEFA kısıtı gereği bonservis bedeli ödemesinden kaçınan Galatasaray’ın gündemine Serkan Kırıntılı gelmedi. Sarı-Kırmızılı yöneticiler, Konyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Serkan’ın transfer gündemlerinde yer almadığını net bir şekilde ifade etti.
5 / 6

Konyaspor kalecisi Serkan Kırıntılı’nın menajeri Haluk Canatar, Serkan Kırıntılı’nın Galatasaray ile anlaştığı iddiasının doğru olmadığını belirtti.
6 / 6

Serkan’ın Konyaspor ile 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu belirten Canatar, yeşil beyazlılarda gelecek yılın planlamasını yapacak olan yeni yönetim kurulunun 8 Haziran’da göreve seçileceğini sözlerine ekledi.