comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor Yönetimi'den Kocaman'a ağır laf!

20 Şubat 2017, Pazartesi 14:35
Konyaspor Yönetimi'den Kocaman'a ağır laf!

Konyaspor Yönetimi, Teknik Direktör Aykut Kocaman'ı eleştirdi. Kötü gidişat için Aykut Kocaman'dan gerekli tedbirleri almasını bekliyoruz denildi.

FutbolArena - Konyaspor'da ikinci Aykut Kocaman krizi yaşanıyor. Konyaspor Yönetimi, 2-0'lık Gençlerbirliği yenilgisi sonrası “En Kısa Sürede Gerekli Tedbirler Alınacaktır” başlıklı açıklamasında Aykut Kocaman'a taş attı. 

KOCAMAN'DAN TEDBİR BEKLİYORU
Konyaspor'un resmi internet sitesinden yapılan iğneleyici açıklamada “Geçtiğimiz sezon, mevcut kadromuz bize büyük bir gurur yaşatmış ve karşılığında eksik noktalara ilave transferler yapılarak bu yola devam edilmiştir. Ancak bugün geldiğimiz noktada, teknik direktörümüzün bazı tedbirleri alma gereksinimi doğmuştur ve en kısa sürede bu tedbirleri alacağına inanıyoruz” denildi.

İKİNCİ KRİZ

Bu arada geçen sezon da Torku Konyaspor Kulübü'nün başkanı Ahmet Şan, “Hocamızın sisteminde, benim ve taraftarımızın istediği hücum futbolunu göremiyoruz. Göze hoş gelen, bol gollü maçlar izleyemiyoruz" derken Aykut Kocaman “kulüp başkanının açıklamasını rezerve olarak tutuyorum. Onunla ilgili gerekli açıklamayı sonra yaparım” demişti.


Hamza Hamzaoğlu Konyaspor'a mı geliyor?


HAMZA HAMZAOĞLU İDDİASI

Öte yandan yaşanan bu gelişmelerin ardında Konyaspor'da bir teknik adam değişiminin gündemde olduğu iddia edildi. İddiaya göre Konyaspor Yönetimi'nin düşündüğü isim Hamza Hamzaoğlu.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)