comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor Transfer Haberleri: Yeni oyuncular kampa yetişecek

19 Haziran 2016, Pazar 11:48
Konyaspor Transfer Haberleri: Yeni oyuncular kampa yetişecek

Transferde bu haftanın oldukça hareketli geçmesi beklenen Konyaspor'da alternatifli çalışmalar sürüyor.

FutbolArena - Gelecek sezon da ligde iyi bir yerde olmak için transfer çalışmalarını sürdüren Atiker Konyaspor, transfer görüşmelerini sıklaştırdı.

Yeşil-beyazlılar, özellikle orta saha transferi üzerine yoğunlaşırken, Holmen'in eksikliğini dolduracak isimlerin üzerinde duruluyor. Transfer çalışmalarını orta sahada yoğunlaştıran yeşil-beyazlılar, bu bölgeye en az iki takviye yapmayı planlıyor.
 

Konyaspor'da Traore ve Meha belirsizliği

 
Konyaspor'un transferde yavaş ilerlemesini en çok etkileyen durum Meha ve Traore'nin durumlarının belirsizliği. Her iki oyuncunun da takıma dönme olasılığının olması, yeşil-beyazlıların transferde net adımlar atmasının önüne geçiyor. Her iki oyuncunun da durumlarının bu hafta netleşeceği belirtilirken, Traore ve Meha'nın durumuna göre transfer çalışmaları hız kazanacak.
 

Konyaspor transfer yapacak mı?

 
Teknik direktör Aykut Kocaman, kampa öncesi kadronun netleşmesini isterken, çalışmalarına tam kadro başlamak istiyor. 8 Temmuz'da başlayacak kamp öncesi transferleri bitirmek isteyen yeşil-beyazlı yönetim de bu hafta temaslarını sıklaştıracak. Görüştükleri oyunculardan net cevap vermelerini isteyecek yöneticiler, belirlenen ilk isimlerin imza atmaması durumunda alternatif isimlere yönelecek. 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!