comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor Transfer Haberleri: Görüşülen isimlerle imza aşamasına gelindi

30 Haziran 2016, Perşembe 11:53
Konyaspor Transfer Haberleri: Görüşülen isimlerle imza aşamasına gelindi

Atiker Konyaspor transfer çalışmalarını sürdürürken, görüşülen oyuncularla imza aşamasına gelindi.

FutbolArena - İkinci başkan Fatih Yılmaz, kampa yetiştirmek istedikleri isimler olduğunu belirtirken, bayram öncesinde bir isme daha imza attırabileceklerini söyledi.
 

Atiker Konyaspor'da transferde son durum

 
Atiker Konyaspor İkinci Başkanı Fatih Yılmaz, bayrama kadar sürpriz bir transferinin olabileceğini söyledi. Fatih Yılmaz, kamuoyunda ciddi bir transfer beklentisinin olduğunu ancak kulübün kemik kadrosunu koruyarak önemli bir adım attığını söyledi. Yılmaz, “Bizi mevcut kadrodaki oyuncular üçüncü yaptı. Başarıyı bu oyuncularla yakaladık. Her biri bir yıldız. 4 oyuncumuz A milli takımda olabilirdi. Direkt oynayabilecek kapasitedeler. Biz sistem takımıyız. Her takıma karşı oynayabilecek kapasitedeyiz” şeklinde konuştu.
 
Yeni sezonda transferlerin olacağını, ancak takımın kimyasını bozmadan yeni isimler kadroya katacaklarını belirten Yılmaz, bayram öncesinde bir oyuncuya daha imza attırabileceklerine dikkat çekti. Yılmaz, şöyle devam etti: “Süper Lig'de özellikle ikinci yarıda büyük maçlarda iyi performans sergiledik. Biz Avrupa'yı da kaldırabilecek bir takımız. Bu konuda kimsenin şüphesi olmasın. Anadolu Selçuk'tan aldığımız Ali Dere ve Can Demir Aktav da bir nevi yıldız adayı.

Santrafor ve ön libero çalışmalarımız devam ediyor. Transfer zor. Yetişebilirse bayrama kadar sürpriz bir imza olabilir. Transferleri kampa kadar yetiştirmek istiyoruz.”
 

FutbolArena akşam haberleri turu (13 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.