comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor Transfer Haberleri: Fenerbahçeli isim artık Konya'da

03 Haziran 2016, Cuma 17:50
Konyaspor Transfer Haberleri: Fenerbahçeli isim artık Konya'da

Konyaspor'a geldiği günden bu yana büyük ses getirerek önemli işlere imza atan Aykut Kocaman, ekibine bir tanıdık ismi daha ekledi.

FutbolArena - Yeni sezon için çalışmalarını sürdüren yeşil-beyazlı ekip, Aykut Kocaman'ın isteği doğrultusunda başarılı kaleci antrenörü Murat Öztürk'ü ekibe dâhil etti.
 

Murat Öztürk kimdir?


Fenerbaçe'de uzun yıllar kaldığı kaleci antrenörlüğü görevi sırasında Daum, Aragones, Aykut Kocaman, İsmail Kartal ve Ersun Yanal'ın ekibinde görev alan Murat Öztürk, tecrübelerini artık Konyaspor kalecilerine aktaracak.

Yaklaşık 2 yıldır Konyaspor'un başında bulunan Aykut Kocaman, Fenerbahçe'de çalıştırdığı ekibiyle gelmişti. Fahrudin Omerovic, Turgay Altay, Arda Keskin, Barış Karakoç, Alper Aşçı ile önemli işlere imza atan Kocaman, Fenerbahçe'de kalan Murat Öztürkü de yanına çağırarak yeni sezonda Konyaspor'u hazırlayacak. Serkan Kırıntılı'nın Fenerbaçe'de oynadığı dönemde de çalışan Murat Öztürk, Volkan Demirel, Volkan Babacan, Mert Günok, Ertuğrul Taşkıran gibi isimleri de çalıştırdı.  
 
Öte yandan Konyaspor, kurumsal bir yapı için kulüp müdürlüğü ve menajerlik için önemli isimlerle görüşüyor. Avrupa'da mücadele edecek Konyaspor, her anlamda eksiksiz olmak amacıyla bu bölgelere de önemli isimler getirmeye çalışıyor  
 

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.