comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor Transfer Haberleri: Can Demir Aktav ile sözleşme imzalandı

15 Haziran 2016, Çarşamba 11:48
Konyaspor Transfer Haberleri: Can Demir Aktav ile sözleşme imzalandı

Atiker Konyaspor, pilot takım Anadolu Selçukspor'da forma giyen 21 yaşındaki defans oyuncusu Can Demir Aktav ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

FutbolArena - 2012'den bu yana profesyonel olarak eski adıyla Konya Şekerspor, şimdiki adıyla Anadolu Selçukspor'da başarıyla forma giyen Can Demir Aktav ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade eden Konyaspor Genel Menajeri Önder Sami Güven, “Can Demir inşallah Anadolu Selçukspor'da gösterdiği performansın üzerine koyarak daha iyisini Atiker Konyaspor'umuzda sergileyecek ve başarılı olacaktır. Bu sözleşme hem kulübümüze hem de sporcumuza hayırlı olsun” diye konuştu.
 

Can Demir Aktav kimdir?


‘Herkesin çocukken oynamak için hayalini kurduğu Konyaspor'a imza attığım için mutluyum' diyerek açıklamasına başlayan 21 yaşındaki Can Demir, “Böyle büyük bir camiaya imza attığım için çok mutluyum. Anadolu Selçukspor'da oynayan gençlerin hayali Konyaspor'a imza atmaktır. Benim bu hayalim gerçek oldu. Umarım bu sene Anadolu Selçukspor'da geçirdiğimi gibi iyi bir sezon geçiririm ve bana inanan insanları mahcup etmem. Benim için en önemlisi bu zaten. İnşallah iyi bir sezon olur. Bizim şansımıza bu sene takımımız bir de Avrupa'ya katılmaya hak kazandı. Orada süre almak bizim için çok büyük başarı olur. Onun için çalışacağız zaten. Bizim önceliğimiz formayı almak olacak. Dolayısıyla çok çalışmamız lazım. Biz bunun bilincindeyiz ve ne yapabileceğimizi biliyoruz. Ona göre çalışacağız, çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz ve başaracağız” dedi. 
 

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.