comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor Transfer Haberleri: Belçika ve Fransa'ya transfer çıkarması

27 Haziran 2016, Pazartesi 12:47
Konyaspor Transfer Haberleri: Belçika ve Fransa'ya transfer çıkarması

Transfer sürecinde görüştüğü isimler ile aşama kaydedemeyen Atiker Konyaspor, bunun üzerine rotayı değiştirdi

FutbolArena - Belçika ve Fransa'daki kaliteli isimleri yeniden radarına alan Kocaman, takıma uyum sağlayabilecek bir ön liberoyu transfer etmeyi amaçlıyor
 
 Yeni sezon için transfer çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Atiker Konyaspor, bazı noktalarda istediği aşamayı kaydedemiyor. Üç kulvarda mücadele etmeye hazırlanan ve bu zorlu periyoda alternatifli kadro ile girmeyi planlayan yeşil-beyazlılar, ilk olarak eksik mevkileri doldurmaya gayret gösteriyor.
 

Konyaspor'da transfer çalışmaları ne durumda?


Bu anlamda transferde ön liberoyu ilk sıraya alan Konyaspor, hazırlık döneminin başına oyuncuyu yetiştirmek istiyor. Transfer piyasasının da yüksek olması nedeniyle temsilcimiz, istediği adımı atamıyor.
 
Yeşil-beyazlı ekip, bir süredir görüşme halinde olduğu ve adı sır gibi saklanan Alman ön liberodan olumsuz geri dönüş aldı. Alman oyuncu için iyi bir teklif yapan yönetim, oyuncuyu Konya'ya getirmeyi ikna edemedi. Konya ekibi, bu oyuncunun ardından rotayı değiştirmek zorunda kaldı. İsmi duyulmamış isimler üzerinde duran yeşil-beyazlılar, Belçika ve Fransa ekiplerine yöneldi.
 
Aykut Kocaman'ın bizzat takip ettiği ve sisteme uygun bir ön liberonun alınması için büyük bir çaba sarf ediliyor. Transfer komitesiyle gece, gündüz görüşen Kocaman, kaliteli bir ismi Konyaspor'a kazandırmak istiyor. Geçtiğimiz sezonun ardından orta saha mevkiinde düşüş yaşamak istemeyen yeşil-beyazlı ekip, başarılı istikrarını sürdürmek için büyük gayret gösteriyor. 
 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.