comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor Transfer Haberleri: Alban Meha takıma geri dönecek mi?

15 Haziran 2016, Çarşamba 13:55
Konyaspor Transfer Haberleri: Alban Meha takıma geri dönecek mi?

Holmen'in gidişiyle B planını devreye sokan Atiker Konyaspor'da Meha'nın geri dönüş olasılığı transfere farklı bir boyut kazandırdı.

FutbolArena - Traore ve Meha ile ilgili gelişmeleri bekleyen yeşil-beyazlılar, transferde bu oyuncuların durumuna göre hareket edecek
 

Alban Meha, Konyaspor'a dönüyor mu?

 
Sezon bitiminden birkaç hafta önce takımdan ayrılacağı belirtilen Alban Meha ile ilgili geri dönebileceği iddia edildi. Al Nasr'da yönetimin değişmesiyle beraber teknik heyet de değişirken, Meha'nın geleceği de yeni teknik heyetin kararına bağlı. Al Nasr takımının Meha'yı istememesi durumunda Arnavut oyuncu yeniden Konyaspor'a katılacak. Meha için Al Nasr'a süre verilirken, 500 bin Euro bonservis bedelinin ödenmemesi durumunda yeşil-beyazlılar, opsiyonlarını kullanarak, Meha ile devam edecek.
 
Transferi 3-4 oyuncu olarak belirleyen yeşil-beyazlılar, son günlerdeki gelişmelerle yeni ol haritası da belirledi. Holmen ile yeniden anlaşamayan, Traore ve Meha belirsizliği süren Atiker Konyaspor'da Traore ve Meha'da yaşanacak gelişmeler beklenecek. Her iki oyuncunun durumuna göre yabancı transferi de tam anlamıyla şekillenecek. 
 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!