comScore

Konyaspor Transfer: Atiker Konyaspor, Jens Jonsson ile sözleşme uzattı

22 Haziran 2018, Cuma 18:09
Konyaspor Transfer: Atiker Konyaspor, Jens Jonsson ile sözleşme uzattı

Atiker Konyaspor'da sözleşmesi sona eren Jens Jonsson ile yeni sözleşme yapıldı. Atiker Konyaspor'da transfer konusunda son gelişmeleri sizler için derledik. 

FutbolArena - Atiker Konyaspor'da Rıza Çalımbay'ın göreve gelmesiyle birlikte transferde hareketli günler yaşanmaya başladı. İç Anadolu ekibi, Jens Jonsson ile yeni sözleşme imzaladı.
 

Atiker Konyaspor'da transferle ilgili son dakika gelişmeleri (22 Haziran Cuma)


Konuyla ilgili konuşan 2. Başkan Selçuk Aksoy, “Jens Jonsson'un sözleşmesi sona ermişti. Onunla masaya oturduk ve anlaşma sağladık. Kendisi yeni sezonda da takımımızda olacak. Önümüzdeki sezonda da sözleşmeleri bitecek oyuncular olacak. Onlarla da sezon içinde ve transfer sezonunda görüşerek uzatılması gerekenler ile yeni sözleşme imzalayacağız. Volkan Şen'in sözleşmesi 6 aylıktı ve sona erdi. Kendisi ile devam etmeyi düşünmüyoruz” ifadelerini kullandı.
 

Serkan Kırıntılı, Atiker Konyaspor'da kalacak mı?


Sezonun sona ermesinin ardından Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor'un milli kalecisi Serkan Kırıntılı hakkında transfer iddiaları çıkmıştı. Konyaspor 2. Başkanı Selçuk Aksoy konuya açıklık getirerek, “Serkan Kırınıtlı da bizim sözleşmeli oyuncumuz. Geçen sezonki performansı ortada. İnşallah uzun yıllar Konyaspor'a bu şekilde hizmet eder. Sözleşmesinin uzatılması ve iyileştirilmesi konusunda ilerleyen zamanlarda oturur konuşuruz. Bize onunla alakalı gelen bir teklif yok. Kendisi de ‘Ben Konyaspor'da devam etmek istiyorum' dedi. Sözleşmesi 1 yıl daha devam ediyor zaten” dedi.
 

Atiker Konyaspor'da ayrılacak futbolcular (22 Haziran Cuma)


Süper Lig'de geride kalan sezonda düşmekten 33.hafta kurtulan Atiker Konyaspor'da 2. Başkan Selçuk Aksoy, Manyama ve Eze'yi yeni sezonda kadroda düşünmediklerini ifade etti. Bu konuda kulübün menfaatlerini düşündüklerini belirten Aksoy, “Lebongang Manyama ile Patrick Eze'nin kendilerine takım bulmasını biz menajerlerine söyledik. İkisi de kamp kadrosunda düşünülmüyor. Ama ikisi de kulübümüzün sözleşmeli oyuncusu şu an. Burada dikkat etmemiz gereken şey, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda adımlar atmak. Bunu transfer sezonu içinde en iyi şekilde çözmek istiyoruz. Yani mali olarak kulübün menfaatlerini düşünerek yollarımızı ayırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU
Süper Lig temsilcimiz Atiker Konyaspor'da teknik direktör Rıza Çalımbay ile anlaşılmasının ardından kamp programı da belli oldu. Anadolu Kartalı ilk olarak 1 Temmuz'da Konya'da toplanacak. Burada yapılacak ilk çalışmalar ve sağlık kontrollerini ardından Konyaspor, Bolu'ya gidecek. Yaklaşık olarak 11-12 gün Bolu'da kalacak olan yeşil beyazlılar, son olarak Hollanda'da bir kamp gerçekleştirecek. Atiker Konyaspor'un Hollanda kampı 1 Ağustos'ta sona erecek.

Son dakika Konyaspor Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)