comScore

Atiker Konyaspor Atiker Konyaspor

Konyaspor, Shakhtar'ı karşıladı

14 Eylül 2016, Çarşamba 15:58
Konyaspor, Shakhtar'ı karşıladı

Atiker Konyaspor, UEFA Avrupa Ligi'nde yarın Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda konuk edeceği Shakhtar Donetsk kafilesi bugün öğlen saatlerinde Konya'ya geldi.

FutbolArena - Kafileyi Atiker Konyaspor Kulüp Müdürü Muhammed Ak'ın yanı sıra Avrupa Ligi maçlarında Atiker Konyaspor'un Protokol Müdürü olarak görev yapacak olan Gürkan Teoman ve çok sayıda basın mensubu karşıladı. Genel Müdür Muhammed Ak, Shahtar Donetsk'in CEO'su Sergei Palkin ve Teknik Direktörü Paola Fonseca'yı çiçekle karşıladı.  Ak, daha sonra Palkin ve Fonseca'ya Hz.Mevlana'nın İngilizce'ye çevrilmiş Mesnevi kitabını hediye etti. Palkin ise bu jestin karşılığında Srna'nın 33 numaralı formasını Genel Müdürü Muhammed Ak'a armağan etti. Karşılama töreninde ayaküstü yapılan sohbette misafir takımın Konya'da en iyi şekilde ağırlanması için gereken tedbirlerin alındığı ve Konya'ya yakışır biçimde misafirperverliğimizin gösterileceği Genel Müdürü tarafından hem takımın Ceo'su Sergei Palkin'e hem de Teknik Direktör Fonseca'ya anlatıldı.

Karşılama töreni için memnuniyetlerini ifade eden misafir takımın idarecileri, kulüp müdürü Muhammed Ak ve protokol müdürü Gürkan Teoman'a gösterdikleri yakın ilgi ve hediyeler için teşekkür ettiler. Misafir takım kafilesi daha sonra konaklayacakları otele doğru hareket etti.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.