comScore

FutbolArena TV

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan'dan Aykut Kocaman isyanı

17 Mart 2017, Cuma 22:43

FutbolArena - Konyaspor Başkanı Ahmet Şan, Fenerbahçe galibiyetinin ardından Aykut Kocaman'ın sezon sonunda sarı lacivertli kulübün başına geçeceği yönündeki haberlere sitem etti. 

"GÜZEL GALİBİYET"

"Konyaspor camiasına bu 3 puan hayırlı olsun diyorum. Güzel bir oyunla güzel bir galibiyet aldık."

Aykut Kocaman Fenerbahçe'ye mi gidiyor? Konyaspor Başkanı Ahmet Şan açıkladı


Ahmet Şan, Aykut Kocaman'ın Fenerbahçe'nin başıan geçeceği yönündeki haberlere maç sonunda açıklık getirdi. 

"BÖYLE GELİŞMELER OLACAKTIR"

"Futbol camialarında bu tür gelişmeler her zaman olabiliyor. Diğer kulüplerde de gördük. Sonuçta benim şahsım veya teknik direktörümüz mutlaka 1 gün görevini tamamlayacak ve başka bir göreve devam edecek. Bu olabilir. Medenice görüşülecek konular. 2018'e kadar Aykut Kocaman'la sözleşmemiz sürüyor."

"KONYASPOR CAMİASINA SAYGISIZLIKTIR BU"

"Ben sadece belli gruplar tarafından bu olayın her gün işlenmesine kızıyorum. Aslı astarı olmayan bilgiler gerçekmiş gibi paylaşılıyor. Konyaspor camiası huzursuz ediliyor. Konyaspor camiasına saygısızlık olarak görüyorum. Bizi rahat bırakın lütfen. İşimize bakalım. Geçen sene 3. olan takımın üstüne hakem hataları dışında teknik direktör tartışması, açıklamamızdan cımbızla kelime alınıp suni kriz oluşturuldu. Krizin içinde bulunan kişiler ve bizler de bunu düzeltmeye çalışıyoruz. O konuşmalardan da başka sonuçlar çıkarılıyor. Bu doğru değil. Biz huzurlu bir takımız. Proje takımıyız. Bu hedefler doğrultusunda ilerlemek istiyoruz. Kupada iddialıyız. Ligde ilk 5-6 sırayı hedefliyoruz."

"HOCAMIZ AYRILACAKSA..."

"Hocamız ayrılacaksa vakti geldiğinde oturup konuşuruz. Bize tarihinde en büyük başarıya yaşatmış olan teknik direktörümüzü omuzumuzda uğurlarız. Vakti zamanı gelmesi lazım ama. Lig devam ederken olmaz. Bugün direkt rakibimiz Fenerbahçe ile karşılaştık. Yarın belki kupada karşılaşacağız. Ben spor camiasının bu olayların üstüne sükunetle gitmesini rica ediyorum."

"HOCA ARAYIŞIMIZ YOK"

"Bizim hoca arayışımız yok. İstanbul gazetelerinin Anadolu kulüplerine niye ilgilendiklerini hayretle izliyorum. Yok Lucescu yok başka biri. Bizim öyle bir arayışımız yok. Biz futbolcularımızı sakinleştirmek, profesyonelce kendi işleri olan futbola odaklanmalarını söyledik. Bugün de neticesini aldık."

"2 YIL SÖZLEŞME TEKLİF ETTİK"

"Aykut Kocaman'a 2 yıl daha sözleşme teklifinde bulunduk. Onunla ilgili görüşeceğiz."

Fenerbahçe Videoları