comScore

Konya iftar saati kaçta? İftar saati Konya (Konya İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

16 Mayıs 2018, Çarşamba 15:11
Konya iftar saati kaçta? İftar saati Konya (Konya İftar kaçta 16 Mayıs 2018)

Konya iftar saat kaçta kılınıyor? Ramazan ayında Konyalı vatandaşlar için iftar saatlerini yazıyoruz. Bugün iftar Konya saati 2018 için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Konya iftar saati! Ramazan'da iftarını açacak  isteyen vatandaşlar için Bugün istar saatlerini açıklıyoruz. İftar saati Konya saati, istar saat kaçta Konya? Konya iftar saatleri gibi sorulara yanıt veriyoruz. Konya iftar saati 2018 aramalarının yanıtlarını haberimizde veriyoruz. 
 

Bugün Konya iftar saat kaçta? Konya iftar kaçta? İftar saati (16 Mayıs 2018)


Bugün iftar Konya saati kaçta? Konya iftar saati vaktini öğrenmek isteyenler için saatleri sizlere hazırladık. İftar saati vakitleri Diyanet İşleri'nden yapıldı. Konya iftar vakti 2018 için aşağıdaki linkten Diyanet İşleri'nin iftar takvimi kısmından saatleri kontrol edebilirsiniz.


Oruç tutmanın faydaları nedir?


Oruç ahlakı güzelleştirir: çünkü bize daima Allah"ı hatırlatır ve sorumluluk duygusunu geliştirir. Oruç gözleri harama bakmaktan, dili yalan ve çirkin sözlerden, kulakları haram şeyleri dinlemekten, mideyi haram yemekten, elleri kötü iş yapmaktan, ayakları kötü yerlere götürmekten korur.


KONYA İFTAR SAATLERİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"