comScore

Konkordato nedir? Konkordato ilan eden firmalar (Konkordatı hukuk)

29 Eylül 2018, Cumartesi 10:49
Konkordato nedir? Konkordato ilan eden firmalar (Konkordatı hukuk)

Konkordato nedir? Konkordato neden ilan edilir? Konkordato ne anlama geliyor? Konkordato iflas mı demek? Konkordato ilan eden firmalar gerçekten batıyor mu? Konkordato ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.

Konkordato nedir? Konkordato ilan eden firmalar. Firmalar neden Konkardato ilan ediyor? Konkardato ilan etmek ne demek? Konkordato ilan eden şirketler battı mı? Dolar ve Euro kurunun yüksek artışı ile birlikte şirketlerin bir bir Konkordato ilan etmesi ile vatandaşlarımız internet ortamında Konkordato nedir? sorusuna yanıt arıyor. Konkordato nedir? Konkordato neden ilan edilir? Konkordato iflas anlaşması ile ilgili tüm bilgileri sizler için derledik.


Konkordato nedir? Konkordato neden ilan edilir?


Ülkemizde yaşanan Dolar ve Euro kurunun yüksek artışı firmalara da yansımış durumda. Maliyetleri yükselen firmalar borçlarını ödeme konusunda büyük sıkıntılar yaşamaya başladı ve bir bir Konkordato ilan etti. Konkordato ne demek? Konkordato nedir? Konkordato niye ilan edilir? Konkordato bir nevi iflas anlaşmasıdır. Konkordato ilan eden firmalar batık durumda olduklarını ve borçlarını ödeyemez hale geldiklerini ilan eder.

İflas anlaşması veya konkordato batık durumdaki şirketlerin borçlarını karşılayabilecekleri koşullar dahilinde ödemek için alacaklılarıyla yaptıkları anlaşma. Bu anlamıyla tarihte "Papalık makamıyla başka hükümetler arasında yapılan anlaşmalar" için kullanılmıştır.


Konkordato ilan eden şirketler listesi


Konkordato ilan eden şirketler listesi. Konkordato ilan eden bazı firmaları sizler için derledik. İşte Konkordato ilan eden bazı büyük şirketler.
ASTALDİ - GÜNAYDIN GROUP
KAŞIBEYAZ TRUZİM İŞLETMELERİ SANAYİ VE TİCARET AŞ
ALİ BALÇIK LİMİTED ŞİRKETİ
BETA İÇ DIŞ PAZARLAMA
HÜNKAR GIDA
NOYA KAĞIT
DİZAYN TEKNİK BORU
ÖZYAKUP YAPI ANONİM ŞİRKETİ
SAFİR 34 MADENCİLİK
KARTAL BETON
COŞHAN TEKSTİL
ISIDEM TESİSAT 
 

KONKARDATO İLE İLGİLİ YORUMLAR İÇİN >> TIKLAYIN


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!