comScore

Köln Köln

Köln - Freiburg maçında hakem penaltının yerini bulamayınca bakın ne yaptı?

10 Aralık 2017, Pazar 18:02
Köln - Freiburg maçında hakem penaltının yerini bulamayınca bakın ne yaptı?

Almanya Bundesliga'da oynanan Köln - Freiburg maçında ilginç bir olay yaşandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Almanya Bundesliga 15. haftasında Köln - Freiburg maçında futbol sahalarında eşi benzeri görülmemiş bir olay yaşandı. Yoğun kar yağışı sebebiyle, zeminin yenilenme çalışmasının ardından gecikmeli olarak başlayan maçın 16. dakikasında Köln lehine bir penaltı kararı alındı. Ancak maçın hakemi yoğun kardan dolayı silinen penaltı noktasının yerini bulmakta sıkıntı yaşayınca eski usül bir formül uyguladı. 


Köln 3-4 Freiburg maçı golleri


Köln - Freiburg maçının hakemi Robert Kampka 16. dakikadaki penaltı kararının ardından yoğun kardan dolayı tespit edilemeyen penaltı noktasını bulamayınca eski usül bir formül uyguladı. Maçın hakemi Robert Kampka penaltı noktasını belirlemek için kale çziginden adım ayarak penaltı noktasını belirledi. Penaltı atışını Guirassy gole çevirdi ve takımını 2-0 öne geçirdi. 

Öte andan Köln - Freiburg maçında kelimenin tam anlamıyla gol sağnağı yaşandı. Köln'ün 2-0 öne geçtiği maçta Freiburg'dan muhteşem bir geri dönüş gerçekleiti ve konuk ekip 90 ve 90+5'te bulduğu gollerle sahadan 4-3 galip ayrıldı. 
Son dakika Almanya Bundesliga Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (20 Ocak 2020)