comScore

Kolasinac'tan Mesut Özil itirafı: "O şu an mutsuz"

01 Kasım 2019, Cuma 18:15
Kolasinac'tan Mesut Özil itirafı:

Kolasinac, Arsenal'de takım arkadaşı Mesut Özil hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal'de bu sezon fazla forma şansı bulamayan ve son Liverpool maçına ilk 11'de başladıktan sonra 65. dakikada oyundan alıan Mesut Özil hakkında takım arkadaşı Kolasinac açıklamalarda bulundu. 

"MESUT ÖZİL ŞU AN BİRAZ MUTSUZ"
Mesut Özil'in az forma şansı bulmasından dolayı mutsuz olduğunu söyleyen Kolasinac, takım arkadaşının her şeye rağmen antrenmanlarda kararlı ve çalışkan olduğunu da vurguladı. 

"AVRUPA'NIN EN İYİLERİNDEN BİRİ"

Kolasinac yaptığı açıklamada, "Mesut çok kararlı bir oyuncu. Az forma şansı bulduğu için şu an biraz mutsuz ama antrenmana yansıtmaz. Her zaman sıkı bir şekilde çalışıyor. Formda kalmak için çok sıkı çalışıyor." dedi. Kolasinac ayrıca, "Mesut Özil, Mesut Özildir. Onun birçok özelliği var. Örnek verecek olursam, onu iki kişiyi durdurmaya çalışırken takım arkadaşlarına boş alan yaratıyor. Maç sırasında bu çok önemlidir. Mesut, Avrupa'nın en iyi futbolcularından biridir." ifadelerini kullandı. 
 

Mesut Özil Arsenal'de kaç maç oynadı?


Mesut Özil bu sezon Arsenal'de ligde 1 maçta görev alırken, 71 dakika sahada kaldı. Mesut Özil kupada ise 2 maçta oynadı ve 1 asist yaptı. Mesut Özil'in Arsenal ile 2021'e kadar sözleşmesi bulunuyor. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (10 Ocak 2020)