comScore

Kokorin ve Mamaev'in yeni skandalı! Şoförü dövdüler

09 Ekim 2018, Salı 17:35
Kokorin ve Mamaev'in yeni skandalı! Şoförü dövdüler

Zenit'te forma giyen Kokorin ve Krasnodar'ın oyuncusu Mamaev'in, Ticaret Bakanlığı'nda görev yapan Denis Pak'a saldırmaları Rusya'da bir anda gündeme oturdu. İki futbolcunun yeni bir skandalı daha ortaya çıktı. 

FutbolArena Dış Haberler - Rusya'da gündem çalkalanıyor. Zenit forması giyen Kokorin ve Krasnodar futbolcusu Mamaev'in bir cafede iki kişiye saldırmasının yankıları sürüyor. İki futbolcu öğle saatlerinde gittikleri cafede bir kişiyle sözlü tartışmaya girdi. Tartışma büyüdükten sonra iki futbolcu da masaya gitti ve Mamaev bir anda sandalyeyi tartışığı kişiye fırlatınca olaylar büyüdü. 

Öte yandan Kokorin ve Mamaev'in saldırdığı kişilerden birinin Ticaret Bakanlığı'nda görev yapan Denis Pak ortaya çıktı. Kavga anında Kokorin'in Denis Pak'a sandalye fırlatması da kameralara net bir şekilde yansıdı. 
Bu olayın ardından Zenit ve Krasnodar kulüplerinin iki futbolcunun da sözleşmelerini feshetmesi bekleniyor. Krasnodar kulübü bu haberleri doğruladı. Zenit ise Kokorin'in bu davranışını kınadığını ve futbolcuya ceza vereceklerini açıkladı. Öte yandan olaydan birkaç saat önce Kokorin ve Mamaev'in yeni bir skandalı daha yaşandı. İki futbolcunun Rusya'daki bir kanalın şöfürü Vitaly Solovchuk'u darp ettiği görüntüleri ortaya çıktı. Darp edilen şöför Solovchuk hastaneye kaldırıldı. MİLLİ TAKIM KAPISI KAPANDI
Bu olayların ardından Rusya Spor Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Kokorin ve Mamaev'in bir daha milli takıma alınmayacakları bildirildi.  Saldırıya uğrayan şoför Vitaly Solovchuk'un beyninde hasar oluştuğu burun kemiklerinin kırıldığı, yüz dokusunda zedelenme oluştuğu ve aşırı kan kaybettiği öğrenildi. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.