comScore

Kokorin ve Mamaev'in hapis cezaları açıklandı

08 Mayıs 2019, Çarşamba 17:35
Kokorin ve Mamaev'in hapis cezaları açıklandı

Rus futbolcular Kokorin ve Mamaev'in mahkeme sonrasında cezaları belli oldu. Kokorin 18 ay, Mamaev ise 17 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Bir kafede bakanlık görevlilerine saldırdıkları için kasten yaralama ve holiganizm suçundan dolayı Ekim ayından bu yana cezaevinde olan Rus futbolcular Kokorin ile Mamaev'in cezaları belli oldu. 

Mahkeme sonucunda Kokorin 18 ay, Mamaev ise 17 ay hapis cezası aldı. Ancak Ekim ayından bu yana hapiste olan futbolcuların bugüne kadar ceza evinde bulundukları sürecin de dahil edilmesi sonucunda Kokorin ile Mamaev'in Kasım ile Aralık ayında tahliye olabilecekleri öğrenildi. Öte yandan mahkemede karar açıklandıktan sonra Kokorin'in eşi gözyaşlarını tutamadı. Kokorin ve Mamaev'in avukatları mahkemenin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada karara itiraz edeceklerini açıkladılar. 


Kokorin ve Mamaev neden hapiste?


gittikleri bir kafede aralarında Rusya Endüstri ve Ticaret Bakanlığı'nda görev yapan Denis Pak'ın da olduğu iki kişiye saldırmıştı. Polis tarafından gözaltına alınmış ve soruşturmaları başlatılmıştı.

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (16 Temmuz 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.