comScore

Kocaelispor Kocaelispor

Kocaelispor'un yeni teknik direktörü Fatih Kavlak oldu

24 Eylül 2017, Pazar 17:29
Kocaelispor'un yeni teknik direktörü Fatih Kavlak oldu

Kocaelispor Yönetim Kurulu'dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, kulübün  teknik direktörlüğüne Fatih Kavlak'ın getirildiği ifade edildi.

FutbolArena - Kocaelispor yeni hocasını buldu. TFF 3. Lig 3. Grup ekiplerinden Kocaelispor'un teknik direktörlüğüne Fatih Kavlak getirildi. 
 

Kocaelispor'un yeni teknik direktörü kim oldu?


Kocaelispor Yönetim Kurulu'dan konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Pazartesi gününden itibaren teknik direktör arayışlarına başlayan yönetim kurulumuz; tüm seçenekleri değerlendirerek cuma akşamı kulübümüzün hedefleri ve geleceği için akademik kariyeri, ulusal ve uluslararası tecrübeleriyle en uygun aday olduğuna karar verdiği Fatih Kavlak'ı, cumartesi günü oynadığımız maça davet etmiştir. Maçımızı İsmetpaşa'da izleyen Fatih Hoca ile maç sonrası yapmış olduğumuz görüşmede anlaşma sağlanarak yeni teknik direktörümüz Fatih Kavlak, antrenörümüz Ercan Ağaçe ve kaleci antrenörümüz Murat Onur Dilek olmuştur. Bugün hazırlıklarını tamamlamak için Ankara'ya dönen hocamız, yarın sabah şehrimize gelerek işlemleri tamamlayacak ve saat 13.00'te imza töreni ve basın toplantısı düzenlenecektir. Saat 15.30'da ilk antrenmanına çıkacak olan hocamıza başarılar ve Kocaelispor camiasına hayırlı olmasını dileriz” ifadelerine yer verildi.

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.