comScore

Kocaelispor Kocaelispor

Kocaelispor'dan Mehmetçiğimize destek! Tüm gelirler Türk Silahlı Kuvvetlerine

12 Ekim 2019, Cumartesi 18:48
Kocaelispor'dan Mehmetçiğimize destek! Tüm gelirler Türk Silahlı Kuvvetlerine

Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez, ligde oynayacakları Kozanspor maçının tüm gelirlerini Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacaklarını açıkladı.

FutbolArena - TFF 3. Lig'de mücadele eden, Türk futbolunun köklü kulüplerinden Kocaelispor'dan örnek bir hareket geldi. Yeşil beyazlı kulübün başkanı Hüseyin Üzülmez, kendi sahalarında oynayacakları Kozanspor maçının tüm gelirlerini Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlayacaklarını açıkladı. 

A Spor'a konuşan Kocaelispor Başkanı Hüseyin Üzülmez şu ifadeleri kullandı:
"BEN NE YAPABİLİRİM, NE KATABİLİRİM' DÜŞÜNCESİYLE HAREKET EDİYORUZ

İnşallah acı haberler yerine mutlu haberler duyacağız. Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin bu tür paralara ihtiyacı yok. Güçlü bir devletiz ve güçlü bir ordumuz var. Ancak farkındalık oluşturmak adına, 'Ben ne yapabilirim, ne katabilirim?' düşüncesiyle Kocaelispor kulübü olarak, Kozanspor ile oynayacağımız maçının bütün hasılatını Türk Silahlı Kuvvetlerine bağışlamak istedik. 
"BEN VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ DE BİLET SATIN ALARAK MAÇI İZLEYECEĞİZ"

Şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz de bu farkındalığı ileri götürebilme adına bizler de maç bileti alarak orada maçı seyredeceğiz. İnanıyorum ki, bizim başlattığımız farkındalık hareketi, her faaliyet alanında yayılabilir. Moral, motivasyon anlamında biz de varız diyebilme adına bunu yapıyoruz. Mehmetçiğimize, şanlı ordumuzun barış harekatı olarak yaptıkları operasyonda selam göndermek istiyoruz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"