comScore

Kocaelispor Kocaelispor

Kocaelispor Haberleri: Hapse giren Sefa Sirmen'e mesaj

28 Haziran 2016, Salı 19:06
Kocaelispor Haberleri: Hapse giren Sefa Sirmen'e mesaj

Geçtiğimiz günlerde cezaevine giren Sefa Sirmen için Kocaelispor yönetimi mesaj yayımladı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde İZGAZ şebekesinin yapıldığı dönemde görevi kötüye kullanma suçu ile yargılanan Sefa Sirmen suçlu bulunarak 6 yıl 3 ay hapis cezası aldı. Bu olayın ardından birçok bakan, milletvekili oldukça üzgün olduğunu belirtirken Kocaelispor yönetimi de yaptığı açıklamada geçmiş olsun dileklerini iletti.


Kocaelispor'dan Sefa Sirmen'e geçmiş olsun mesajı 


MansetKocaeli'nin haberine göre, Kocaelispor'un kurtuluşu gözü ile baktığı KEV Tesisleri'nin satışı için KEV Kongresi'nde Bahri Yavuz'a karşı aday olan Sefa Sirmen seçimi kazanmış ve Kocaelispor'un tesislerin satışından gelen para ile borç yükünden kurtulma umudu sona ermişti.

Bu olaydan sonra Sefa Sirmen ile arası açılan Yeşil – Siyahlı ekip geçmiş olsun mesajı iletirken, Bu durumu asla fırsata çevirmeyeceklerini oldukça üzgün olduklarını belirtti. KEV hakkında ise onlar aralarında başkan seçip görevi yürütebilecekleri belirtildi.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.