comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Kjaer'den Şenol Güneş açıklaması

06 Şubat 2017, Pazartesi 00:39
Kjaer'den Şenol Güneş açıklaması

Fenerbahçeli futbolcu Kjaer, Beşiktaş maçının devre arasında Şenol Güneş işe yaşadığı tartışmayı anlattı. 

FutbolArena - Fenerbahçeli Simon Kjaer Beşiktaş maçının ardından A Spor'a konuştu. 
 

Simon Kjaer, Şenol Güneş ile neden kavga etti?


"İlk yarıda iyi bir performans sergileyemedik. Top ayağımızdayken çok fazla hata yaptık. Rakibimizin 10 kişi kalması oyunu tamamen etkiledi. Bu dakikadan sonra ikili mücadelelerde daha serttik ve oyuna ağırlık koyduk. Belki ligde bizden eksik olan buydu. Takımım adına önemli bir galibiyetti. Bu akşam aldığımız sonuç güzel bir sonuç."

DEVRE ARASI NELER KONUŞULDU?
"Kafamızı sakin tutmamız ve saha içinde kalmamız gerektiğini söyledi hocamız. Dediğim gibi ilk yarıda iyi değildik ama ikinci yarıda daha kompakt oynadık. Zorlu bir mücadeleye hazır olmamız gerekiyordu ve biz de bunu yaptık."

ŞENOL GÜNEŞ İLE YAŞADIKLARINI ANLATTI

"İçeriye girerken Robin'e bir şeyler söylüyordu. Ben Robin'in önüne geçince bağırmaya başladı. Ben biraz saygı göster dedim. Sonra Türkçe bir şeyler söyledi ama anlamadım. Sonra ikinci yarının ardından elimi uzattım ona ama sıkmadı. Ben hiçbir şekilde saygısızlık etmedim."

ŞENOL GÜNEŞ, KJAER'İN ELİNİ SIKMADI

Soyunma odası koridoru girişinde Robin van Persie ile konuşmak isteyen Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Simon Kjaer'i itince ortalık karıştı. 

Şenol Güneş, Kjaer ile yaşanan gerginliği yatıştırmak için araya giren yardımcısı Tamer Tuna'yı da kenara itti. Şenol Güneş bu anlarda Simon Kjaer'in yanağını tutarken Volkan Demirel olayın yaşandığı yere gelerek ortamı sakinleştirmeye çalıştı.

İkinci yarı öncesi takımlar sahaya çıkarken, Simon Kjaer, teknik direktör Şenol Güneş'in elini sıkmak istese de tecrübeli çalıştırıcı olumlu karşılık vermedi.

SOYUNMA ODASINA GİDERKEN GERGİN ANLAR

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)