comScore

Kızım yeni bölüm fragmanı İZLE - Kızım 9. bölüm fragmanı İZLE

10 Kasım 2018, Cumartesi 00:06
Kızım yeni bölüm fragmanı İZLE - Kızım 9. bölüm fragmanı İZLE

TV8'in sevilen dizisi Kızım, 8. bölümüyle ekranlara geldi. Kızım dizisi son bölüm olan Kızım dizisi 8. bölümüyle yayınlandıktan sonra Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kızım dizisi 9. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Detaylar haberimizde. 

FutbolArena - TV8'in sevilen dizisi Kızım son bölüm olan Kızım 8. bölümüyle yayınlandı. Kızım dizisi son bölüm olan Kızım 8. bölümü yine heyecanla izlendi. Kızım dizisi 8. bölümünü izleyenler internet ortamında Kızım yeni bölüm fragmanı olan Kızım 9. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Kızım yeni bölüm fragmanı olan Kızım 9. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 
 

Kızım dizisi TV8 konusu


Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir'i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); Öykü'nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü'yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü'den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.


Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü'nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

KIZIM DİZİSİ BİLGİLERİ

Yapım : Med Yapım
Yapımcı : Fatih Aksoy
Yönetmen : Gökçen Usta
Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt - Irmak Bahçeci
Uygulayıcı Yapımcı : Suzan Sümeli
 

Kızım dizisi TV8 oyuncuları


Buğra Gülsoy
Leyla Tuğutllu
Beren Gökyıldız
Serhat Teoman
Tugay Mercan
Sinem Ünsal
Suna Selen
Selin Şekerci
 

Kızım 9. bölüm fragman TV8 


Kızım dizisi 8. bölüm yayınlandı. TV8'de yayınlanan Kızım dizisinin 8. bölümünün sona ermesinin ardından Kızım dizisi yeni bölüm fragmanı olan Kızım 9. bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Kızım yeni bölüm fragmanı olan Kızım 9. bölüm fragmanını izlemek için detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArenaakşam haberleri turu (20 Mayıs 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.