comScore

Kızım son bölüm tek parça full izle 22 Şubat (Kızım yeni bölüm fragmanı İZLE)

23 Şubat 2019, Cumartesi 00:18
Kızım son bölüm tek parça full izle 22 Şubat (Kızım yeni bölüm fragmanı İZLE)

TV8'de Kızım 20. bölümü ile ekranlara geldi. Kızım yeni bölüm izle, Kızım son bölüm ve Kızım yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Tv8'in sevilen dizisi Kızım 20. bölümü ile yayınlandı. Kızım​​​​​​​ son bölümde neler yaşandı? Kızım yeni bölüm izlemek isteyenler ve Kızım yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Öykü 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir'i bulmak zorunda kalır.
 

Kızım son bölümde neler oldu?


Candan'ın evlilik tekifi ile büyük şaşkınlık yaşayan Demir, son kararını verdi. Evlilik teklifini kabul eden Demir, mutlu günler geçirmeye hazırlanırken Öykü'nün uyurgezer olduğunu tespit etti. Doktor, Öykü'nün hasta olduğunu ve uyurgezerliğin bu sebeple ortaya çıktığını ifade etti. Öte yandan evlilik teklifini duyan Cemal, bir an önce Demir ile Candan'ı ayırmak için planlarını yaptı.


 

Kızım 20. bölümde neler yaşandı?


Öykü'nün mutlu olmasını isteyen Candan, Demir'e yaptığı evlilik teklifinden olumlu yanıt aldı. Candan ile Demir nikah masasına oturdu. Ancak Öykü'nün Cemal'in kızı olması ihtimali izleyicileri şok içinde bıraktı. Aynı zamanda mutluluk tablosu Öykü'nün aniden hafıza kaybı yaşaması ile bozuldu. Öykü'nün babası Demir'i tanımadığı sahneler duygusal anlar yaşattı. Öykü'nün hafıza kaybının nasıl düzeleceği merakla beklenirken, dizide yaşanan gelişmeler izleyicileri üzdü.​​​​​​​
KIZIM 20. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Kızım dizi oyuncuları

​​​​​​​
Yapım : Med Yapım

Yapımcı : Fatih Aksoy

Yönetmen : Gökçen Usta

Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt - Irmak Bahçeci

Uygulayıcı Yapımcı : Suzan Sümeli

OYUNCU KADROSU

DEMİR GÖKTÜRK (BUĞRA GÜLSOY)

CANDAN HOŞGÖR ( LEYLA LYDIA TUĞUTLU)

ÖYKÜ TEKİN (BEREN GÖKYILDIZ)

CEMAL ERÖZ ( SERHAT TEOMAN)

UĞUR ADIGÜZEL (TUGAY MERCAN)

SEVGİ GÜNAY ( SİNEM ÜNSAL)

MÜFİDE ADIGÜZEL (SUNA SELEN)

ASU KARAHAN (SELİN ŞEKERCİ)
 

Kızım 21. bölüm fragmanı çıktı mı? Kızım yeni bölüm fragmanı


Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kızım dizisinin 21. bölüm fragmanını merak eden dizi tutkunlarının aramaları sonuçsuz kaldı. Kızım dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Nefes kesen final sahnesiyle izleyecilerini heyecanlandıran Kızım dizisi yeni bölüm fragmanını yakın zamanda yayınlayacak.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)