comScore

Kızım 8 Kasım son bölüm İZLE - Kızım 8. bölüm full İZLE - (Kızım dizisi 9 Kasım 2018 - son bölüm full tek parça İZLE)

09 Kasım 2018, Cuma 23:57
Kızım 8 Kasım son bölüm İZLE - Kızım 8. bölüm full İZLE - (Kızım dizisi 9 Kasım 2018 - son bölüm full tek parça İZLE)

TV8'de yayınlanan Kızım dizisi 8. bölümüyle ekranlara geldi. Kızım son bölüm olan Kızım dizisi 8. bölümü izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena - TV8'in sevilen dizisi Kızım son bölüm olan Kızım 8. bölümüyle yayınlandı. Kızım dizisi son bölüm olan Kızım 8. bölümü yine heyecanla izlendi. Kızım son bölüm olan Kızım 8. bölümünü izleyemeyenler için Kızım 7. bölümünde neler yaşandığını ve aynı zamanda Kızım dizisi son bölüm olan Kızım 8. bölüm özetini haberimizde derledik. Öte yandan Kızım son bölüm olan Kızım dizisi 8. bölümünü izleyemeyenler için Kızım son bölüm olan Kızım 8. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
 

Kızım dizisi 8. bölüm (Kızım dizisi TV 8 9 Kasım 2018 Cuma yeni bölüm)


Başrollerinde Buğra Gülsoy, Leyla Lydia Tuğutlu ve Beren Gökyıldız'ın oynadığı TV8'in heyecanla beklenen dizisi 'Kızım', yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yıllar sonra beklenmedik şekilde karşılaşan Demir ve Asu için bu karşılaşmanın etkisi şok edici olur. Demir, Asu'nun arkasından gidip yüzleşecek midir? Öykü'nün sırrını öğrenen İlayda, okulda Öykü'nün yaşamını daha da zor hale getirirken, Doktor İhsan'ın  Demir'e ulaşması an meselesidir.
Öykü'nün tek başına yüklendiği bu sır nihayet açığa çıkacak mıdır?
 

Kızım dizisi TV8 konusu


Öykü(Beren Gökyıldız) 8 yaşında, yaşıtlarından farklı olarak algısı çok açık olan, empati duygusu gelişkin ve çok akıllı bir kızdır. Doğduğundan beri birlikte yaşadığı teyzesi onu terk edince daha önce hiç görmediği babası Demir'i bulmak zorunda kalır.

Hayatında sorumluluk almamış, yetimhanede büyümüş bir dolandırıcı olan Demir (Buğra Gülsoy); Öykü'nün onu bulmaya geldiği gün tutuklanır. Demir, kızına bakması şartıyla mahkeme tarafından salınır ancak Demir, o gün tanıştığı Öykü'yle yaşamayı istememektedir... Demir ve ortağı Uğur (Tugay Mercan) bir yandan Öykü'den kurtulmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir vurgun yapma planı içindedirler.
Bu büyük vurgunun hedefinde olan Candan (Leyla Lydia Tuğutlu) ise sakin görünen hayatında geçmişin büyük acılarını gizlemektedir. Tüm bu tesadüflerle hayatın bir araya getireceği insanların hiçbirinin bilmediği ise Öykü'nün büyük bir sırrı sakladığıdır.

KIZIM DİZİSİ BİLGİLERİ

Yapım : Med Yapım
Yapımcı : Fatih Aksoy
Yönetmen : Gökçen Usta
Senaryo : Banu Kiremitçi Bozkurt - Irmak Bahçeci
Uygulayıcı Yapımcı : Suzan Sümeli
 

Kızım dizisi TV8 oyuncuları


Buğra Gülsoy
Leyla Tuğutllu
Beren Gökyıldız
Serhat Teoman
Tugay Mercan
Sinem Ünsal
Suna Selen
Selin Şekerci

Kızım dizisi 8. bölüm yayınlandı. Kızım son bölüm olan Kızım dizisi 8. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Kızım son bölüm olan Kızım dizisi 8. bölümünü izlemek için internet ortamında Kızım 8. bölüm izle, Kızım son bölüm izle, Kızım son bölüm full izle, Kızım son bölüm TV8 izle, Kızım son bölüm puhu tv izle, Kızım son bölüm youtube izle, Kızım 9 Kasım 2018 son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladılar. Kızım son bölüm olan 8. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.