comScore
1 / 10

Kırmızı kart gösteren hakemi uçurumdan attılar!

Şili’de akıl almaz bir olay yaşandı! Club 1 de Mayo ile Club Salvador arasında oynanan maçta kırmızı kart gösteren o hakemi önce dövdüler, sonra uçurumdan attılar. 

2 / 10
Futbol dünyasını sarsan olay Şili’de yaşandı! Bir futbol müsabakasında geçtiğimiz ay oynanan Club 1 de Mayo ile Club Salvador arasındaki maçta kırmızı kart gören hakemi taraftarlar değil, futbolcular dövdü! Y
3 / 10
Yanlış duymadınız. Üstelik konuyla ilgili daha çarpıcı iddialar var.
4 / 10
Müsabakanın hakemi kırmızı kart gösterdikten sonra bu karara sinirlenen futbolcular yumruklarla hakeme saldırdı. Ardından hakemi stadyum yakınındaki vadiye götürdükten sonra uçurumdan aşağı attılar.
5 / 10
Hakem ağır yaralandı. Hakemin yardımına koşanlar sağlık durumuyla yakından ilgilendi ve sonrasında hastaneye kaldırıldı.
6 / 10
Şili yerel basınındaki haberlere göre müsabakada forma giyen ve hakeme saldıran futbolcuların içki koktuğu, maça alkollü çıktıkları iddia edildi.
7 / 10

OLAYA ŞAHİT OLANLAR TEPKİLİ!

<h2>OLAYA ŞAHİT OLANLAR TEPKİLİ!</h2>
8 / 10
Futbol dünyasını sarsan bu olay Şili’de büyük yankı uyandırdı. Olaya şahit olanlar ise futbolun geldiği noktanın çok vahim olduğu ve bunun artık insanlık dışı bir davranış olduğunu savundu.
9 / 10
İşte o anlar...
10 / 10