comScore

Khabib Nurmagomedov kimdir, nereli? (Khabib Nurmagomedov VS Conor McGregor dövüşü HD İZLE)

09 Ekim 2018, Salı 18:47
Khabib Nurmagomedov kimdir, nereli? (Khabib Nurmagomedov VS Conor McGregor dövüşü HD İZLE)

Khabib Nurmagomedov kimdir? Khabib Nurmagomedov nereli? Khabib Nurmagomedov VS Conor McGregor. Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor full hd izle. Khabib Nurmagomedov - Conor McGregor maçı izle.

Khabib Nurmagomedov kimdir? Khabib Nurmagomedov nereli? Khabib Nurmagomedov Galatasaray. Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor. Rusya doğumlu Khabib Nurmagomedov geçtiğimiz günlerde İrlandalı dövüşcü Cono McGregor ile karşı karşıya gelmişti. Khabib Nurmagomedov - McGregor arasında yapılan kefes dövüşünde galip çıkan Khabib Nurmagomedov olmuştu. Khabib Nurmagomedov'nun bu zaferinden sonra sosyal medyada Khabib Nurmagomedov aramaları oldukça popüler oldu. Khabib Nurmagomedov kimdir? Khabib Nurmagomedov nereli? Khabib Nurmagomedov kaç yaşında? Khabib Nurmagomedov kaç kilo? Detaylar haberimizde.


Khabib Nurmagomedov kimdir? Khabib Nurmagomedov nereli? Khabib Nurmagomedov kaç yaşında?


Habib Abdulmanapoviç Nurmagomedov Avar asıllı Rus karma dövüş sanatçısı. Şu anki UFC hafif siklet şampiyonudur. 27 müsabakalık yenilgisiz kariyeriyle, karma dövüş sanatlarında güncel en uzun süre yenilgisiz seriye sahip kişidir. UFC'nin ilk Rus ve ilk Müslüman şampiyonudur.
 

KHABİB - MCGREGOR FULL İZLE


Khabib Nurmagomedov ve Conor McGregor arasında oynanan ve Rus dövüşcünün zaferi ile biten maçın tamamını izlemek için yukarıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz. Khabib Nurmagomedov ve Conor McGregor arasında oynanan maçın sonunda ise büyük olaylar yaşandı.  Khabib Nurmagomedov dövüş sonrasında kafesin üzerinden saha kenarında Conor McGregor'ın ekibine saldırdı. Olaylar sonrasında Khabib Nurmagomedov ve Conor McGregor güvenlik görevlileri tarafından soyunma odasına götürüldü.

FutbolArena Transfer Turu (17 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.