comScore

Kezman yolsuzluk iddialarıyla ilgili FutbolArena'ya konuştu

13 Ekim 2018, Cumartesi 18:11
Kezman yolsuzluk iddialarıyla ilgili FutbolArena'ya konuştu

Eski futbolcu ve şu anda menajerlik Mateja Kezman, hakkında çıkan transferde yolsuzluk iddialarına FutbolArena aracılığıyla yanıt verdi. 

FutbolArena Özel - Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen eski Sırp futbolcu Mateja Kezman'ın, bazı transferlerde yolsuzluk yaptığı ve kara para akladığı gerekçesiyle arandığı iddia edildi. 2017 yılında Marusic'in 6.5 milyon euro'ya Lazio transfer olması ve yine 2015'te Milinkovix Savic'in 18 milyon euro'ya gerçekleşen satışında yolsuzluk iddiaları ortaya atıldı. 

Bu gelişmenin ardından Mateja Kezman, iddialar hakkında FutbolArena'ya konuştu. Konunun kendisiyle alakalı olmnadığını ve ortaklarından birini ilgilendiren durum olduğunu söyleyen Kezman, şu ifadeleri kullandı:
Konunun benle alakası yok. Benim iş yaptığım ortaklarımdan birini ilgilendiren konu. O da, başka bir menajerle girdiği bir transferden dolayı şu anda gözaltında. Diğer işi yaptığı menajer de gözaltında. Ben şu anda Sırbistan'dayım. Hiçbir problemim yok. Konunun benimle alakası yok. Benim iş yaptığım ortaklarımdan biriyle alakalı konu. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.