comScore

Galatasaray Galatasaray

Kerem İnan: ''Bülent Korkmaz, Fatih Terim ile birlikte gelebilir''

14 Şubat 2017, Salı 12:44
Kerem İnan: ''Bülent Korkmaz, Fatih Terim ile birlikte gelebilir''

A Spor yorumcusu eski Galatasaray'lı kaleci Kerem İnan, Galatasaray'ın Teknik Direktör adayları hakkında konuştu.

FutbolArena - Galatasaray'ın eski file bekçisi Kerem İnan Kerem İnan ''Bülent Korkmaz sezon sonunda Fatih Terim ile birlikte gelebilir'' dedi.

Galatasaray'da Jan Olde Riekerink'in yerine gelecek Teknik Direktör adayları tartışılırken Galatasaray'ın eski file bekçisi A Spor yorumcusu Kerem İnan önemli açıklamalarda bulundu.
''BÜLENT KORKMAZ GELMEYE HAZIR''

Galatasaray'ın eski file bekçisi Kerem İnan "Bülent Korkmaz ile birebir temas olmadı. Kendisiyle görüştüm. Elbette göreve hazır ama şu an bir teklif yok. Sezon başında Fatih Terim ile birlikte tekrar gelme durumu da olabilir. Tudor, Galatasaray'ın gündemine nereden girdi anlamıyorum. Tudor henüz kendisini ispatlamadı." dedi.
 

Igor Tudor Galatasaray'a geliyor mu?


TUDOR İLE GÖRÜŞME YAPILDI

Galatasaray yönetiminin teknik direktör adaylarında listenin başında ise Igor Tudor yer alıyor. Sarı kırmızılı idareciler, Hırvat teknik adamla bugün bir görüşme gerçekleştirdi. Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün, Igor Tudor'u aradı. Tudor ile telefonda görüşen Galatasaraylı yönetici, Hırvat teknik adam ile masaya oturup görüşmek istediklerini iletti. Kısaca Galatasaray ilk kez bu kadar somut bir adım attı. Tudor ise Galatasaray'ın teklifi üzerine şartlar için menajeri olan eski Beşiktaşlı futbolcu Seric ile şartları oturup beraber konuşacaklarını söyledi.

Öte yandan Igor Tudor, Karabük'e dönmek için Hırvatistan'dan yola çıktı. Kulüp Başkanı Hikmet Ferudun Tankut, bugün saat 19:00'da idamana çıkması gerekiyor dedi. 

TUDOR'DAN GALATASARAY AÇIKLAMASI

FutbolArena'nın gelişmeler üzerine ulaştığı Igor Tudor, Galatasaray ile alakalı konuşmaktan kaçındı.

Eşinin doğum yapacak olması nedeniyle Zagreb'de olan Igor Tudor, “Galatasaray'dan teklif aldınız mı?” sorusuna “ Yorum yapamam. Yaparsam yanlış olur. Benim bir şey söylememem lazım şu anda” dedi.


GALATASARAY'IN IGOR TUDOR'A YAPACAĞI TEKLİF

Yönetim kurulu da onay verirse bu akşamdan itibaren başlayan  Igor Tudor için görüşmeler daha da hızlanacak.

Sarı kırmızılı yönetim, Karabükspor'u çalıştıran Hırvat teknik adamın menajerine sezon sonuna kadar göreve gelmesi adına bir teklif sunacak.

Tudor, Galatasaray'ın 4 aylık görev ve şampiyonluk halinde kontratının uzama opsiyon şartını kabul ederse göreve getirilecek.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)