comScore

Kerem Bursin Serenay Sarıkaya'nın sevişme sahnelerine bakın ne dedi?

17 Aralık 2017, Pazar 01:14
Kerem Bursin Serenay Sarıkaya'nın sevişme sahnelerine bakın ne dedi?

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın sevgilisi Kerem Bursin, geçtiğimiz günlerde kendisine yöneltilen Fİ dizisindeki sevişme sahneleri sorusuna bakın ne yanıt verdi?

FutbolArena - Fİ dizisinin güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya'nın erkek arkadaşı Kerem Bursin'e geçtiğimiz günlerde gazeteciler dizideki sahneleri sordu. Yayınlanmaya başladığı günden itibaren milyonlarca kitleye ulaşan Fİ dizisinde ilk günden itibaren sevişme sahnelerinin fazla oluşu kamuoyu tarafından eleştirilmişti. 2. sezonda Çİ ismiyle başlayan dizinin güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya'nın erkek arkadaşı Kerem Bursin'e dizideki sevişme sahneleri soruldu. 
 

Fİ - Çİ dizisi Serenay Sarıkaya sevişme sahneleri


İlk sezonda Fİ ismiyle başlayan 12. bölümden sonra sezon finali yapan dizi, 2. sezondan itibaren Çi ismiyle yeniden start aldı. Geçtiğimiz Cuma günü yayınlanan 5. bölümüyle adeta nefesleri kesti. Öte yandan dizinin güzel oyuncularından Serenay Sarıkaya, özellikle Ozan Güven ile son dönemde olan sevişme sahnelerinden dolayı magazin gündeminden düşmedi. Bu soru Serenay Sarıkaya'nın sevgilisi Kerem Bursin'e yöneltildi. 

NEDEN KISKANAYIM?
Uçankuş'un haberine göre; Kerem Bursin, sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın ‘Fi' dizisinde Ozan Güven'le öpüşme sahneleri için “Bu sorular çok saçma." dedi.  Kıskançlık yapmadığını belirten Bursin, “Oyunculuk bu, işimiz” sözleriyle sevgilisine destek verdi.  

Kerem Bursin, sevgilisi Serenay Sarıkaya'nın ‘Fi' dizisinde Ozan Güven'le öpüşme sahneleri için “Bu sorular çok saçma. Ben de oyuncuyum” dedi.


 

Kerem Bursin kimdir?


Kerem Bursin 4 Haziran 1987 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Bürsin, İskoçya (Edinburg), Endonezya (Medan, Cakarta), Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Dubai),Türkiye (Ankara,İstanbul), Malezya (Kuala Lumpur), ABD (Teksas, Boston, Los Angeles) gibi ülkelerde yaşadı. 1999'da 12 yaşındayken ailesiyle birlikte ABD'ye yerleşti.

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (21 Mayıs 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.