comScore

Kenan Doğulu sinirlendi ve garsonlara fırça attı

13 Ekim 2017, Cuma 00:15
Kenan Doğulu sinirlendi ve garsonlara fırça attı

Ünlü sanatçı Kenan Doğulu, ağabeyi Ozan Doğulu ile gittiği mekanın çıkışında gazetecileri görünce sinirlendi. 

FutbolArena - Ünlü sanatçı Kenan Doğulu, abisi Ozan Doğulu ile birlikte Beşiktaş'taki Kliza'ya gitti. Kenan Doğulu mekanın ardından gazetecileri görünce oldukça sinirlendi. Abisi Ozan Doğulu ile birlikte bir araya gelerek mekana giren Kenan Doğulu'nun gazetecileri gördükten sonra garsonlara fırça atarak "Kim haber verdi?" bunlara dediği ifade edildi. 


Kenan Doğulu magazin haberleri


Kenan Doğulu ile Ozan Doğulu'nun Beşiktaş'taki Kliza'dan çıkışı bir hayli olaylı oldu. Hürriyet'in haberine göre; Kenan Doğulu ve ağabeyi Ozan Doğulu mekanda 3 saat kaldıktan sonra ayrıldılar. Çıkarken Kenan Doğulu yardımcısını arayıp mekanın çıkışına iki araç göndermesini istedi. Araçlardan biri Ozan Doğulu, diğeri ise Kenan Doğulu için gelirken farklı kapılarda beklerken, Doğulu'nun arka taraftaki mutfak kapısından çıktığı belirtildi. Kenan Doğulu'nun ise çıkıştaki muhabirleri gördükten sonra garsonlara fırça attığı kaydedildi. 
Kenan Doğulu kimdir?


Kenan Cihan Doğulu (d. 31 Mayıs 1974; İstanbul), Türk şarkıcı, söz yazarı, besteci ve albüm yapımcısı. Yurdaer Doğulu'nun oğlu olan Kenan Doğulu'nun bugüne kadar on dört stüdyo albümü ve beş single çalışması yayınlanmıştır. Doğulu, 2007 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil ederek yarışmayı dördüncü olarak tamamlamıştır.
Aktüel gündemle ilgili tüm gelişmelere Aktüel sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"