comScore

FutbolArena TV

Kemal Yardımcı: "10 numaraya yabancı alacağız"

22 Ağustos 2017, Salı 19:20

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Hasan Kemal Yardımcı, transfer çalışmalarının sürdüğünü belirterek, 10 numara pozisyonu için yabancı oyuncu düşündüklerini söyledi. 

Mehmet Cengiz Tesisleri'nde gerçekleşen basın toplantısında konuşan Yardımcı, Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta'nın göreve geldikten sonra tebrik için kendisini aramadığını ifade etti.
Yardımcı, "Transferin son haftasına girmeden gönderecekleri gönderelim, alacakları alalım diye Adana'dan takımla beraber Rize'ye döndük. Herkes Rizespor'u aday gösteriyor. Bunun sebebi teknik kadro ve kadronun muhafaza edilmesidir. Futbolcularımızın sıkı çalışması bizi bu konuda destekliyor ve bizim inancımızı güçlendiriyor" dedi.

"Büyük ihtimalle 10 numaraya yabancı alacağız"
Transferle ilgili konuşan Yardımcı, "Alınacak 10 numarayı çok ince eliyorum. Bu futbolcu yabancı olursa bir adam daha buradan boşaltmamız lazım. Gidecek adam gelen adamı görürse fiyat şişiyor. Olayın bir ticari durumu var. Yerli oyuncuda bakıyoruz ama bakacağımız oyuncuda sizi mutlu edecek, bizi mutlu edecek. Bunan inanın" diye konuştu.

Rizespor Videoları