comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'un yeni başkanı Erol Bedir'den Sergen Yalçın açıklaması

05 Ocak 2017, Perşembe 18:02
Kayserispor'un yeni başkanı Erol Bedir'den Sergen Yalçın açıklaması

Kayserispor'da başkanlığı devralacak olan Erol Bedir, basın açıklaması yaptı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor'da, 19 Ocak Perşembe günü resmi olarak başkanlığı devralacak olan Erol Bedir, basın açıklaması yaptı.
 

Kayserispor'un yeni başkanı kim?


2 Ocak'tan beri gayri resmi olarak Kayserispor'un başkanlık görevini yürüten Erol Bedir'in kulübün resmi sitesinden yaptığı basın açıklaması şu şekilde:

''Kayseri kamuoyunun bildiği üzere; başta sayın bakanımız Mehmet ÖZHASEKİ olmak üzere; Büyükşehir belediye başkanımız Mustafa Çelik, ilçe belediye başkanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, Kayseri ve Kayserispor konusunda bilgi birikimi olup, Kayserispor'un mevcut durumundan ve gelecek günlerinden endişe eden,şehrimizin kanaat önderleri yaptıkları istişare sonucunda ilimizin adını taşıyan bu köklü kulübümüzün sıkıntılarını çözmek,şehri bu konuda harekete geçirmek ve süper lig 2.yarısında  yeni bir ivme kazandırmak için, Kayserispor'un 19 ocakta yapılacak olağanüstü genel kurulunda şahsımın başkanlığında bir yönetim kurulu oluşturulması konusunda mutabakata varmışlar ve keyfiyet tarafıma tebliğ edilmiştir.
02 Ocak Pazartesi günü konudan haberimin olmasıyla birlikte;

Mevcut kulüp yönetimden vekaletname alınarak kulüpteki rutin çalışmalar sürdürülmüş ve takım devre arası kamp için Antalya'ya gönderilmiştir.
Federasyona başvurarak geçmiş alacakları nedeniyle fesih talep eden yabancı futbolcularımızın alacakları hesaplanarak yatırılmış ve fesihler önlenmiştir.
Futbolcumuz Nakoulma biz görevi almadan aynı nedenlerle fesih işlemi yapmış ve serbest kalmıştır. Ancak halen Nakoulma konusunda da sözleşme yenileme çalışmalarımız devam etmektedir.
Diğer futbolcularımızın, geçtiğimiz sezondan ve bu sezon ilk yarısından birikmiş ciddi miktarda alacakları mevcuttur.ancak bu kardeşlerimizle de 1-2 gün içinde(hafta sonuna kadar)  görüşmeler yapılacak ve alacaklarına istinaden ödemeler yapılacaktır.
Popüler ve köklü bir kulüp olan KAYSERİSPOR'umuzun başına Türk futbolunun efsane futbolcusu ve yeni jenerasyonun başarılı teknik direktörü Sergen YALÇIN getirilmiş ve çalışmalarına  başlamıştır. (Yardımcıları bugün başlamış olup,Sergen hoca Cuma günü takıma katılacaktır.

Sergen hocanın tespitleri sonucu, kulübümüzü daha yukarı çekebilecek şehrimize ve prensiplerimize uygun oyuncuların transferi konusunda da çalışmalar yoğun bir şekilde devam etmektedir.
Tüm bu çalışmalara rağmen başarmanın sırrı, hemşerilerimizin bu çalışmaları yürekten desteklemeleri ve önerilerini bizimle paylaşmalarında yatmaktadır.Şehrin kenetlenmesi ve tek vücut haline gelerek,Kayseri Kadir Has stadını rakip takımların korkulu rüya haline getirmesi çok önem arz etmekte,deplasman maçlarında ise,ev sahibi takımların çok da rahat olmaması için "Bize her yer KAYSERİ" prensibi önem taşımaktadır. Başarı için, ayağa kalkmak için imkanlarımızdan önce YÜREKLERİMİZİ birleştirelim.''

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!