comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'un Antalya kampı eksiklerle başladı

04 Ocak 2017, Çarşamba 21:43
Kayserispor'un Antalya kampı eksiklerle başladı

Ligin ikinci yarısı öncesi bugün Antalya Belek Kaya Palazzo Otelde akşam saat 18.00'de Teknik Direktör Ertuğrul Seçme nezaretinde ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor, Antalya kampı başladı. Bugün ilk antrenmanını gerçekleştiren Sarı-Kırmızılılar yarın sabah ve akşam yapacağı çift antrenman ile çalışmalarını sürdürecek.
 

Kayserispor'un Antalya kampı kadrosu


8 gün boyunca Antalya'da kamp yaparak geçirecek olan Kayserispor'da moraller son derece iyi. Son haftalarda yaşanan sıkıntılar geride kaldığı Kayserispor'da şimdi hedef ise ligin ikinci yarısında iyi bir grafik geçirerek sezonu en iyi noktada tamamlamak istiyor.

YABANCILAR YOK
Bugün başlayan Kayserispor'un Antalya kampında kadrosunda yer alan 8 oyuncudan sadece kaleci ali Ahamada ve Sırp Miladin Stevanovic yer aldı. Kaptan Laryss Mabiala, Jean Armen Kana Bıyık, Welliton, Alain Traore, Srjdan Mıjaılovic ve Samba Sow Antalya kampına katılmayan isimler oldular. Öte yandan Jean Armen Kana Bıyık yarın Antalya kampına katılması bekleniyor.

TRANSFER TEKLİFİ ALAN DENİZ TÜRÜNÇ KATILMADI

Kayserispor'un bugün başlayan Antalya kampına yerli oyunculardan sadece Deniz Türüç katılmadı. Bir kaç gün içinde Antalya kampına katılması beklenen Deniz'in ligin ilk yarısında sergilediği performans ile birçok takımdan transfer teklifi aldığı gelen haberler arasında.

Anıl Karaer, Murat Duruer, Ufuk Budak, Mert Özyıldırım, Mert Ilıman, Umut Bulut, Muammer Zülfikar Yıldırım, Levent Gülen,  Kubilay Sönmez, Umut Sönmez, Vedat Karakuş, Furkan Yaman ve alt yapıdan Devlet Karataş, Kerimcan Güzeldal ve Erdem Onur Beytaş Antalya kampında yer alan isimler...

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!