comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserisporlu futbolculardan sosyal medyada canlı yayın ve Türkçe küfür

28 Ocak 2017, Cumartesi 15:21
Kayserisporlu futbolculardan sosyal medyada canlı yayın ve Türkçe küfür

Sosyal medyada futbolcuların yaptıkları canlı yayın modasına Kayserisporlu Anıl Kararer de katılırken, takım kaptanı Mabiala'nın Türkçe kısaltmalı küfürlü mesajı da oldukça dikkat çekti. 

FutbolArena - Son günlerde futbolcuların sosyal medyada instagram ve diğer platformlarda yaptıkları canlı yayın modasına Kayserisporlu futbolcular da katıldı. 

Özellikle canlı yayın sırasında yabancı futbolcuların taraftarların gelen sinkaflı küfürlerini telaffuz etmesi büyük bir yankı uyandırırken, Kayserispor'da da takım kaptanı Mabiala'nın Anıl Karaer'in canlı yayın sırasında attığı mesaj dikkatlerden kaçmadı. 
Kayserispor'un takım kaptanı Mabiala, Anıl Karaer'in canlı yayın yaptığı sırada attıpı mesajda "Anıl sleep amk" ifadesi dikkat çekti. 


Galatasaray'da De Jong'dan Türkçe küfür, Sneijder saz çaldı, Podolski ve Yasin Öztekin instagram canlı yayın


Hatırlanacağı üzere Galatasaray'ın yıldız oyuncuları Wesley Sneijder ile Yasin Öztekin, 18. haftada oynanacak olan Akhisar Belediyespor maçı öncesi sosyal medyadan canlı yayın yapt ve oldukça eğlenceli anlar yaşadılar. 

NİGEL DE JONG'DAN TÜRKÇE KÜFÜR

Mücadelede kart cezası nedeniyle oynayamayacak olan Nigel de Jong, Instagram canlı yayınında Yasin Öztekin'den yarın 3 gol atmasını isterken Türkçe küfür kısaltması kullandı.

SNEİJDER SAZ ÇALDI

Galatasaray'ın Hollandalı yıldızı Wesley Sneijder'in canlı yayın sırasında bir ara Eren Derdiyok'un sazını alarak çalması herkesi şaşırttı. 'Ben yoruldum hayat' parçasına playback yapan Sneijder'in bu hali gülümseten anlar yaşattı.

FENERBAHÇE'YE MESAJ

Öte yandan bir Galatasaray taraftarının 'Fener ağlama' yorumuna cevap veren Sneijder, 'Bugün olmaz, yavaş yavaş' ifadelerini kullandı.


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)