comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'dan imza şov!

31 Ocak 2017, Salı 15:08
Kayserispor'dan imza şov!

Kayserispor'da yeni trasnferler ve teknik direktör Sergen Yalçın için Kadir Has tesislerinde imza töreni düzenlendi.
 

FutbolArena - Kayserispor'da yeni trasnferler ve teknik direktör Sergen Yalçın için Kadir Has tesislerinde imza töreni düzenlendi.

KAYSERİSPOR'DA 9 FUTBOLCU İMZAYI ATTI
Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Kayserispor ara transfer döneminde kadrosuna kattığı oyuncular Güray Vural, Rotman, Efe Halil Özarslan, Dagloua, Raheem Lawal, Hakan Aslantaş, Erkan Kaş, N'Guemo, Silvestre Varela, ve teknik direktör Sergen Yalçın için imza töreni düzenledi.

Geçtiğimiz hafta sonu oynadığı Fenerbahçe maçı ile ligin ikinci yarısında ilk galibiyetini alan Kayserispor'da devre arası transfer döneminde kadroya katılan 9 futbolcu ve Sergen Yalçın için imza töreni gerçekleştirildi.

Kulübün yönetim kurulu üyelerinin de katıldığı törende konuşan Kayserispor Başkanı Erol Bedir, güçlü bir kadro oluşturduklarını, ligde kalma adına önemli çalışmalara imza attıklarını kaydetti.

''LİGDE KALACAĞIZ''

Kayserispor'a katkı sağlayacak oyuncuları transfer ettiklerini belirten Bedir, ''Kayserispor'un kurtuluşu borçlarını ödemesi değil, 2-3 sene Süper Lig'de devam etmesidir. 2017 başına kadar Kayserispor'un 106 milyon TL borcu var faiziyle birlikte bu rakam 120 milyonu buluyor. Doğru bir planlamayla ve ligde kalarak 2 sene içerisinde bu rakamı sıfırlayabiliriz, ancak şimdi bunları konuşma zamanı değil. Tüm gücümüzü enerjimizi takımı ligde bırakmak adına harcayalım. Mali konuları sonra konuşuruz, her zaman konuşacak vakit olur. Birlikteliğimizi bozacak, ikilik yaratacak her türlü konuşmadan, başlıktan kaçınalım. Ligde kalacağız ve önce marka değerimizi artıracağız.'' ifadelerini kullandı.

Haber: Abdulkadir Paslıoğlu

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)