comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'da Ahmet Yıldız'dan sert eleştiri

04 Ekim 2016, Salı 11:52
Kayserispor'da Ahmet Yıldız'dan sert eleştiri

Kayserispor Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Ahmet Yıldız, Başkan Recep Mamur'a yönelik gerçekleştirilen eleştirilerin haksız olduğunu dile getirerek, ağır eleştirilerde bulundu.

FutbolArena - Kayserispor Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Ahmet Yıldız, son günlerde Sarı Kırmızılı takım üzerinde dönen spekülasyonlar sonrasında bir açıklama yaparak,  Kayserispor  "Kayserispor'a adeta ömrünü adayan bir Başkan var. Ancak bu insanı yıpratmak için elinden geleni yapanlar var. Bunlar Kayserispor'a yarar değil zarar veriyor" dedi.

"GÖRMEMEZLİKTEN GELİNİYOR"

Kayserispor Başkanı Recep Mamur'un Sarı-Kırmızılı takımın başında olduğu dönemlerde nasıl başarılar alındığını belirten Ahmet Yıldız, “Bu takım Sayın Başkanımız döneminde Türkiye Kupası kazandı. Avrupa Kupası maçlarına katılma hakkını elde etti. Daha önceki yıllarda şehir ile bütünleşerek Kayserispor adını Avrupa'ya duyurdu. Ancak son zamanlarda bütünlük oluşmaması, sayın başkanımızı yıpratmak adına hamleler yapıldığını görmek gerçekten üzücü. Başkanımızın dönemine sorgulayanlar bu tabloya iyi baksın, takım nereden nerelere geldi. Takımın küme düştüğü dönemde haftalarca başkanlıkta duran sonrasında görevi Yücel Şahin beye teslim eden Başkanımız, takımın başkan bulamadığı, kimilerinin çekip gittiği dönemde yeniden Başkanlık görevine gelerek şehrin meselesine mesai harcadığını görmezden gelmek, çok büyük yanlışlık olur” dedi.

"Kapımız Herkese Açık”

Kayserispor'un neler yaptığını bilmeyenler, öğrenmek isteyenlere kapılarının her zaman açık oluğunu belirten  Futbol Şube Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Ahmet Yıldız, “Sayın Recep Mamur'un Kayserispor'a neler yaptığını bilmeyenler, öğrenmek isteyenler tesislere gelip bakabilir. Kayserispor'un kapısı herkese açıktır. Kayserispor'un başarılarına yeni başarılar katması için birliğe ihtiyaç duyuyoruz. Kayserispor, kimsenin nemalanma kapısı olamaz, olmadı, olmamalı da. Şehrin takımına hep beraber sahip çıkmalıyız, görev yapanlara omuz vermeliyiz. Kayserispor'un başarısı şehrimizin başarısıdır” diye konuştu.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.