comScore

Kayserispor Kayserispor

Yukatel Kayserispor'un Avrupa kupaları planı

28 Ocak 2022, Cuma 19:41
Yukatel Kayserispor'un Avrupa kupaları planı

Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ve Teknik Direktör Hikmet Karaman, hedeflerini anlattı. 

FutbolArena - Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ve Teknik Direktör Hikmet Karaman, Antalya kampında A Spor'a konuştu. 

BERNA GÖZBAŞI: HERKES KENDİ ALANINDA KALIRSA BAŞARI GELİYOR
2 yıl çok çile çektim. Tecrübelerimden dolayı planlı hareket ediyorum. Sezon başı da aynıydı. Devre arası transferleri gerçekten zor. Hemen hazırlık yapıp, transfer tarihi başladığında her şeyimiz hazırdı. İşi bitirdik ve kampımıza geldik. Bu sezon çok memnunum ve umutluyum. Daha iyi olacağımıza yürekten inanıyorum. Takımın çok içindeyim. Oyuncularımıza, hocamıza ve teknik heyetimize güveniyorum. Zaman zaman yol kazaları oluyor ama böyle olmasa milyonlar futbolun peşinden koşmaz. Daha yukarılara nasıl çıkarız, onun hesabını yapacağımız sezon geçiriyoruz. Herkes kendi alanında kalırsa başarı geliyor. Türkiye'de sportif direktör ve teknik direktörlük yapısının da oturmadığını gördüm. Alanlar karışıyor. Bu tanımların oturması gerektiğini düşünüyorum. 

HİKMET KARAMAN: BENİM İÇİN BAŞARI ŞAMPİYONLUKTUR

Hikmet Karaman: "Benim için ilk 10'a girmek, ilk 8'e girmek başarı değildir. Benim için başarı şampiyonluktur. Biz Avrupa'ya ve şampiyonluğa oynayacak çalışma yapıyoruz. Bu sene geçiş süreci.Çünkü 15 yeni oyuncu geldi. Takımın omurgasını kurmak zorundayız İyi bir çalışma içerisindeyiz Yeterli mi? Değil. Hem oyunumuzu, hem fiziksel kapasitemizi geliştirmek istiyoruz. Türkiye Kupası'nda ilerliyoruz. Önemli bir rakip. Fenerbahçe'yi elemek istiyoruz.Çift kulvarda gitmek istiyoruz. Bir başkan için en önemli şey verdiği sözü tutması. Oyunculara verdiği sözü tutabilmesi. Zaman zaman aksaklıklar olabilir ama oyuncuya verdiğiniz sözü tutunca teknik adamın işi kolaylaşıyor. 

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!