comScore
1 / 10

Süper Lig'de flaş istifa!

FutbolArena - Süper Lig’de flaş istifa kararı!

2 / 10
Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Süper Lig 27. haftasında Fenerbahçe’ye karşı 5-0 yenildikleri maçın ardından istifa konusunda flaş bir açıklama yaptı.
3 / 10
Vedat’ın değil, benim sorunum. Biz takım olarak bir aileyiz. 5-0 kaybettik. Benim için çok büyük bir utanç. Kariyerimde hiçbir zaman 5-0 kaybetmedim. Kupalar kazandım, Avrupa Ligi’nde oynadım ve hayatımda hiç böyle utanç gecesi yaşamamıştım.
4 / 10
Şu anda düşünmemem gereken bir vakit. Yarın kesin olarak bir karar alacağım. Ben görevimi tam anlamıyla yaptığıma inanıyorum. Buraya 18 oyuncu getirdim, 6. sıradayız.
5 / 10
Bence Kayserispor iyi bir performans gösterdi bu zamana kadar. Hiçbir zaman futbolcularım hakkında kötü söylemedim ama bugün daha fazlasını beklerdim.
6 / 10
Neredeyse takımın yarısı eksikti. Sakat ve cezalı futbolcularımız vardı. Takımın yarısından çoğu yokken, Fenerbahçe gibi bir rakibe karşı dengeyi sağlamak çok zor. Biz de bu dengeyi sağlayamadık.
7 / 10
Gerçekten kaleci için yüreğimden geçen bir acı, sızı var. Sadece kalecimizin hatalarından kaybetmedik bugün.
8 / 10
Rumen teknik adam son olarak "İstifa mı edecek?" sorusuna, "Kesinlikle. Yarın görevi bırakma konusunu başkanla görüşeceğim ve bir karar alacağız." diye yanıtladı.
9 / 10
10 / 10