comScore

Kayserispor Kayserispor

Sumudica'nın yardımcısı Hakan Ertürk'ten maç sonu iddialı açıklamalar

04 Şubat 2018, Pazar 17:18
Sumudica'nın yardımcısı Hakan Ertürk'ten maç sonu iddialı açıklamalar

Osmanlıspor galibiyeti sonrasında Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica'nın yardımcısı Hakan Ertürk, "Bu maç bizim için bir serinin başlangıcı olacak dedik." açıklamasını yaptı.

FutbolArena - Kayserispor, Süper Lig'de Osmanlıspor'u 1-0 mağlup ederek altın değerinde 3 puan elde etti. PFDK'ya sevk edilen Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica'nın yerine yardımcısı Hakan Ertürk maç sonu basın toplantısına katıldı.
 

Hakan Ertürk'ün Osmanlıspor - Kayserispor maç sonu açıklamaları


Kayserispor Teknik Direktörü Marius Sumudica'nın yardımcısı Hakan Ertürk, "Biz deplasmanda 18 puana ulaştık. İç sahada 16 puan topladık. Bu maç bizim için bir serinin başlangıcı olacak dedik. Oyuncularımız bu galibiyeti hocamıza hediye ettiler. Takım olarak karakterli insanlardan bir takımız. Futbol olarak karakteri çok düzgün olan bir takım. Takım oyunu oynuyoruz bu da sonuçlara yansıyor. Biz bize yakışmayan tek bir maç oynadık bu sezon, o da çarşamba günü oynadığımız kupa maçıydı. Onun telafisi olduğu için pek üstünde durmadık. Akhisar maçını da telafi edeceğiz. Çünkü bize yakışmayan bir futbol oynadık. Bizim takımımız daha iyi şeylere layık. Şehrimiz de daha iyi şeylere layık. Şu an 30 bin seyirci ortalaması ile oynuyoruz. Giderek yükselen bir trendimiz var. Bu maç ile birlikte bir seri yakalayıp ilk 5 içerisinde yerimizi sağlamlaştırmak için emin adımlarla ilerliyoruz" ifadelerini kullandı.

Kayserispor ile ilgili tüm gelişmeleri Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.