comScore

Kayserispor Kayserispor

Sumudica'dan Beşiktaş örneği

15 Ocak 2018, Pazartesi 21:07
Sumudica'dan Beşiktaş örneği

Kaysersipor Teknik Direktörü Sumudica kamp dönemi ve zirve yarışıyla alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, Antalya kampında TRT Spor'a konuştu ve ligin ilk yarısına dair değerlendirmelerde bulundu. Rumen teknik adam takımın performansını değerlendirirken Beşiktaş'la birlikte puan tablosunu yorumladı. 

"BEŞİKTAŞ'LA BİRLİKTE AYNI PUANDAYIZ"
Ligi 5. olarak bitirirsem mutlu olacağım. Takımımın performansından çok memnunum. İlk Galatasaray maçını saymıyorum. Yeni bir hoca ve 17 yeni futbolcu vardı takıma yeni katılan. Adaptasyon süreci vardı. Ben ve futbolcularım ligi bilmiyordu. Beşitkaş'a karşı oynadığğımız mücadelede 1-0 öndeydik, haksız penaltı verildi. Başakşehir'e karşı Adebayor'un elinde attığı gol. 30 puan topladık ve bunu bir örnekle süslemek istiyorum. Yeni evlendiğinizde de bazen aksilik oluyor. Eşinizi tanımak biraz zaman alıyor. Galatasaray maçını öyle değerlendiriyorum. Beşiktaş'la birlikte aynı puandayız ve Beşitkaş'tan sonra en az gol giyen takımız. Bu da beni mutlu ediyror. 

"KAMP DÖNEMİ İYİ GEÇTİ"

Kamp döneminde her şey yolunda gitti. İyi hazırlanıyoruz. Top bizdeyken inanıyorum ki, çok iyi oynuyoruz. Topu alınca zaman geçirmemeye çalışıyoruz. Bu da zaten istatistiklere yansıyor. 

"EŞİM KÖSEM SULTAN DİZİSİNİ İZLİYOR"

Eşim Romanya'da Türk dizisi söylüyor Kösem Sultan. Eğer beni gördüler ise tekliflere açığım. Tabi espri bunlar. Arkamda da çukur varmış. Demir olduğunu düşündüğüm için yaslandım. Herkesi bana baktığını görünce bozuntuya vermedim. Oraya oturuyormuş gibi gösterdim. Meğerse kameralar beni çekiyormuş. İtalya'da dello Sport'a çıktım. Gerçekten çok ünlü olmuşum. Hep montaj yapmışlar o videolara. 


Sumudica'nın düştüğü an


Kayserispor Teknik Direktörü Sumdica saha kenarında düştüğü anla ilgili bir itirafta bulunarak, "Size söylemediğim bir gerçek vardı. Çukurda su varmış. 2-3 gündür kasıklarımda ağrı vardı. Bu da bir gerçekti. Bu da kimseye söylemediğim bir gerçekti." diye konuştu. 

Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Kayserispor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)