comScore

Kayserispor Kayserispor

Sumudica Kayserispor maçında çıldırdı! Sağlık görevlilerine patladı

22 Ocak 2018, Pazartesi 21:39
Sumudica Kayserispor maçında çıldırdı! Sağlık görevlilerine patladı

Kayserispor - Galatasaray maçının ikinci yarısında Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica, sağlık görevlilerine çok sinirlendi. 

FutbolArena - Galatasaray, Süper Lig 18. haftasında deplasmanda Kayserispor ile karşı karşıya geldi. Son derece hareketli ve gergin geçen maçın ikinci yarısında gerilim seviyesi yine hat safhadaydı. Kayserispor'un baskısını arttırdığı bölümlerde Yasin Öztekin'in sakatlık geçirdikten sonra yerde kalması üzerine Badji topu dışarı attı. Kayserispor taraftarları ise Yasin Öztekin'e tepki gösterirken, tedavi için sedye istenmesinin ardından Sumudica da sağlık görevlilerine "Hadi çabuk acele edin!" diye tepki gösterdi. 


Kayserispor - Galatasaray maçı Sumudica'nın sinirlendiği pozisyon


Süper Lig 18. haftasında oynanan Kayserispor - Galatasaray maçının 68. dakikasında Yasin Öztekin sakatlanınca kendisini yere bıraktı ve Cüneyt Çakır oyuncunun yanına geldikten sonra son durumunu gözlemlendi. Ardından sağlık görevlileri ve sedyenin sahaya girmesi istendi. Bu esnada kenarda son derece sinirli olan Sumudica, sağlık ekiplerinin sedye ile sahaya gireceği esnada onları ittirerek "Hadi çabuk biraz acele edin." diye bağırdı. 

Kayserispor taraftarları ise uzun süre Yasin Öztekin'e tepki gösterirken, eski Galatasaraylı futbolcu Umut Bulut tribünlere giderek taraftarlarını sakinleştirdi. 
Sarı Kırmızılı takımla ilgili tüm gelişmelere Kayserispor Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)