comScore

Kayserispor Kayserispor

Sergen Yalçın'dan Beşiktaş hakkında yeni açıklama!Bu kez. - Kayserispor Haberleri

14 Mart 2017, Salı 00:20
Sergen Yalçın'dan Beşiktaş hakkında yeni açıklama!Bu kez. - Kayserispor Haberleri

Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Beşiktaş maçının ardından çarpıcı açıklamalar yaptı. 

FutbolArena- Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Beşiktaş maçının ardından Sinan Engin ile birlikte Beyaz TV'ye röportaj verdi. Kayserispor'daki başarısının ardından bir gün Beşiktaş'ın başında hocalık yapıp yapmayacağı konusuna da samimiyetle cevap veren Sergen, tecrübe konusunda da çarpıcı açıklamalar yaptı. 

"TARAFTARIN TEPKİSİ DEMEYELİM ONA..."
Taraftarın tepkisi olmadı ya. Tepki demeyelim ona. Beşiktaş şampiyonluğa gittiği için bunlar normal. Ben üzüldüm tabi doğal olarak. Böyle bir şey beklemiyordum. Biz oraya futbol oynamaya gittik. Benim takımım futbol oynayan takım. Durumumuz zaten sıkıntılı. Elimizden geldiğince oyunu pozitif hale getirmeye çalıştık. Beşiktaş çok güçlü bir takım çünkü. Vodafone Arena'da Beşiktaş'la oynamak gerçekten zor. Oyuncularım inanılmaz bir duruş gösterdi. Çok güzel bir oyun oldu. İki takım da kazanabilirdi. Futbolda bunlar oluyor. Bir taraf kazanacak, bir taraf kaybedecek."

"ADİL SONUÇ OLDU"

"Kasımpaşa maçında da 90+3'te gol yedik. Orada da 2 puan kaybettik. Bana göre skor adil oldu biraz. İki taraf için de 1 puan kazandı, 2 puan kaybetti diyebiliriz."

"BEŞİKTAŞ YORGUNDU"

"Beşiktaş biraz yorgundu sanki. Kolay değil arka arkaya 3 maç oynamak. Rotasyon da yapılmadı kadroda. Bu yorgunluk doğal. Bence iyi maç oldu. İzleyenler güzel bir müsabaka izledi."

"BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLUKTA AVANTAJLI"

"Benim görüşüm şampiyonlukta Beşiktaş'ın avantajı çok fazla. Rakip olarak Başakşehir gibi görünse de Galatasaray ve Fenerbahçe'nin geride olması büyük avantaj."


Sergen Yalçın'dan Beşiktaş'ta teknik direktörlük hakkında flaş açıklama


Sergen Yalçın, Kayserispor'un başında sergilediği başarılı grafiğin ardından tecrübe konusuna çarpıcı yanıt verirken, Beşiktaş'la ilgili de konuştu.

"BEŞİKTAŞ'A GELMEM İÇİN NİYE ERKEN OLSUN Kİ?"

"Ben basın toplantısında da söyledim. Hayallerle yaşamıyorum. Şu an Kayserispor'un hocasıyım ve gelecek planlaması yapmıyorum. Ha tabi şunu da söyleyeyim, Beşiktaş'a gelmem için niye erkren olsun ki? Tecrübe tecrübe diyorlar Sinan ağabey sürekli tecrübe kazanmanız lazım diyor. Öyle bir okul varsa gidelim. Şaka bir yana Türk futbolu olarak o konularda sıkıntılıyız. Herkes tecrübeden bahsediyor ama tecrübenin ne olduğunun kimse farkında değil. Tecrübe diye bir şey yok. Bu varsa vardır, yoksa yoktur. Ucu çok açık. Tecrübe falan bana göre değil."

"BEŞİKTAŞ OLYMPIAKOS'U RAHAT GEÇMELİ"

"Beşiktaş'ın Olympiakos'u rahat geçmesi lazım. Olympiakos, Beşiktaş'ın ayarında bir takım değil. Bundan sonra kura şansı olursa yine böyle bu tarz takım çıkarsa niye final olmasın diyorum. Böyle bir stat, böyle bir seyirci... Beşiktaş'ın final oynaması için her türlü ortam var."

"QUARESMA'NIN YOKLUU AVANTAJDI"

"Quaresma'nın oynamaması bizim için avantajdı. O kanat biraz daha sıkıntılı olacaktı. Gökhan da yoktu çünkü. Quaresma'nın son 2 sezonda Beşiktaş'a ciddi katkı yaptığını düşünüyorum. Formda! Mutlaka bundan sonraki dönemde katkısı sürecektir. Artık futbol oynamayı düşünüyor Quaresma."

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!