comScore

Kayserispor Kayserispor

Sergen Yalçın için Fenerbahçe itirafı

13 Mart 2017, Pazartesi 13:32
Sergen Yalçın için Fenerbahçe itirafı

Spor yorumcusu Emre Bol, Kayserispor Teknik Direktörü Sergen Yalçın hakkında ilginç bir iddia ortaya attı.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Beşiktaş deplasmanından 2-2 beraberlikle ayrılan Kayserispor'da teknik direktör Sergen Yalçın'ın takımın başına geçtikten sonra yakaladığı form grafiği dikkat çekiyor. Spor yorumcusu Emre Bol, genç teknik adamla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

"ÇOK RAHAT BİR ADAM"
A Spor'da yayınlanan Spor Ajansı programında konuşan Emre Bol, "Sergen hoca hakikaten artık bazı şeyleri aşmış teknik direktörlerden biri. Sergen Yalçın bana göre Ersun Yanal ve Aykut Kocaman'ın klasmanına yaklaşan hatta geçen bir hoca. Pro lisans sorununu da hallettiyse çok iyi. Sergen Yalçın ile bir röportaj yapmıştım. En dikkat çekici özelliği rahat olması. Büyük takımlara gelen hocaların kafası bir anda karışıyor. Sergen Yalçın'da bu hiç yok. Dünyanın en rahat adamı. Röportajdan sonra, "Yazılmasını istemediğin bir şey var mı?" diye sordum. "Yok ya sen gazetecisin ne istiyorsan yaz" demişti. Bu ilişkisi futbolcuyla ve taraftarlarıyla da var. Tek eksiği sıkılgan. Uzun süre bir takımın başında kalabileceğini düşünmüyorum." ifadelerini kullandı. 

Emre Bol ayrıca Sergen Yalçın'ın Fenerbahçeli olduğunu söyleyerek, "Bu arada Sergen Yalçın Fenerbahçeli'dir. Herkes Beşiktaşlı bilir ama Fenerbahçe'yi tutar aslında." dedi.

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!