comScore

Kayserispor Kayserispor

Mehmet Demirkol'dan Sergen Yalçın itirafı

13 Mart 2017, Pazartesi 11:46
Mehmet Demirkol'dan Sergen Yalçın itirafı

Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Sergen Yalçın ile ilgili bir itirafta bulundu.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de Kayserispor'un başına geçtikten sonra takımı alt sıralardan kurtaran Sergenç Yalçın için spor yorumcusu Mehmet Demirkol'dan övgü dolu sözler geldi. Sergen Yalçın'ın dünya çapında bir teknik direktör olabileceğini ifade eden Mehmet Demirkol, geçmişte yaşadığı bir olayla ilgili itirafta da bulundu.
 

Mehmet Demirkol'dan Sergen Yalçın yorumu


NTV Spor ekranlarında yayınlanan Spor Servisi programında konuşan Mehmet Demirkol, Fuat Akdağ'ın yıllar önce Sergen Yalçın'ı yorumcu olarak kadroya dahil ettiğini duyduğu zaman çok şaşırdığını ve "Fuat delirdi mi?" şeklinde yorum yaptığını itiraf etti. Fakat beraber çalıştığı dönemde Sergen Yalçın'ı çok iyi tanıdığını söyleyen Demirkol, "Bir işe gidilecekse ilk önce o hazır olur, en son o çıkardı. Onunla birlikte çalıştığımda nasıl biri olduğunu daha iyi anladım" dedi.

"SERGEN YALÇIN ÇOK ZEKİ BİR İNSAN"
Genç teknik adamdan övgüyle bahseden Mehmet Demirkol, "Sergen Yalçın çok zeki bir adam. Hayatımda gördüğüm en zeki adamlardan. Bunun da farkında ve hayatında sadece zekasıyla her şeyi halledebileceğinin farkında. 4 büyük takımda oynadı ve çalışmadığı teknik direktör kalmadı. Hangi hocadan ne alacağını çok iyi biliyor. Fatih hocadan, Lucescu'dan bir şeyler almıştır. Eğer kendisini verirse yapamayacağı hiçbir şey yok. Bizim için de bu umut. Maalesef Türkiye'de bu işi yapmayı hak etmeyen çok adam var. Aradan Sergen Yalçın gibi isimlerin çıkmasına ihtiyaç var." ifadelerini kullandı

Bilyoner'den 5.000 TL BilyonPuan HEDİYE!