comScore

Kayserispor Kayserispor

Lucescu'dan Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica'ya: "Türkiye'de şu an..."

15 Aralık 2017, Cuma 20:56
Lucescu'dan Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica'ya:

A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. 

FutbolArena Dış Haberler - Kayserispor'un başarılı teknik direktörü Sumudica'ya vatandaşı Lucescu'dan övgüler. Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu, Kayserispor'da bu sezon başarılı bir performans sergileyen Sumudica hakkında Rumen basınına açıklamalarda bulundu. 


Kayserispor Teknik Direktörü Sumudica hakkında haberler


Süper Lig'de bu sezon 15 hafta itibariyle başarılı bir grafik sergileyen ve son olarak 10 kişi kalmasına rağmen Beşiktaş'tan puan alan Kayserispor'un teknik direktörü Sumudica hakkında Milli Takım Teknik Direktörü Lucescu konuştu. 

Romanya basınına açıklamalarda bulunan Lucescu, "Sumudica harika bir teknik adam. Türkiye'de küçük bir takımla muhteşem işler yapıyor. Lige Galatasaray yenilgisiyle başlayınca, skor da farklı olunca onunla konuştum ve işinin zor olduğunu söyledim. Ancak kendisi bu süreçte isabetli kararlar verdi." ifadelerini kullandı. 
 

Marius Sumudica'nın Kayserispor ve Türkiye açıklamaları


Rumen basını Marius Sumudica'nın sokaklarda gördüğü ilgiyi, "Türkler teknik direktörleri için çıldırıyor. Ona her şeyi bedava veriyorlar" sözleriyle yorumladı.
Kayseri'deki yaşantısını anlatan Marius Sumudica ise "Baharatlı yemeklerden nefret ediyorum. Ama burada alışmaya başladım" diye konuştu.

Türklerin futbola hastalık derecesinde bağlı olduğunu belirten Sumudica, "Burada her şey delice yaşanıyor" yorumunu yaptı. Rumen basını Kayseri halkının Sumudica ile her fırsatta fotoğraf çekilmesini ve baklavalar ikram etmesini şaşırtıcı buldu.

Kayserispor ile ilgili son dakika gelişmelerine Kayserispor Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (26 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.