comScore

Kayserispor Kayserispor

Lucescu, TFF'den ne kadar kazanıyor?

20 Mart 2018, Salı 14:35

Kayserispor Başkanı ve Kulüpler Birliği Başkan Vekili Erol Bedir, FutbolArena'ya verdiği röportajda Lucescu'nun maaşı hakkında gündem yaratacak bir açıklama yaptı.

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig'de 26 hafta geride kalırken milli maçlar için lige ara verildi. A Milli Takımımız bu arada İrlanda Cumhuriyeti ve Karadağ ile hazırlık maçlarında karşılaşacak. Milli Takım'da teknik direktör Mircea Lucescu'nun maaşı hakkında da gündem yaratacak bir açıklama geldi. 

Kayserispor Başkanı ve Kulüpler Birliği Başkan Vekili olan Erol Bedir, FutbolArena'ya özel verdiği röportajda Lucescu'nun maaşının basında yer alan rakamın üzerinde olduğunu söyledi.
"DUYDUĞUMUZA GÖRE LUCESCU 4 MİLYON EURO KAZANIYOR"

Lucescu'nun maaşıyla ilgili aldığı duyumları paylaşan Erol Bedir, "Duyduğumuz kadarıyla Lucescu'ya 4 milyon Euro maaş ödeniyor. Dünyada 32. sırada olan A Milli Takımı'nın teknik direktörünün maaşı 4 milyon Euro olur mu?" dedi.

Lucescu'nun maaşıyla ilgili TFF ile sözleşme yapıldığı dönemde basında yıllık 2,5 milyon Euro'ya anlaşıldığı şekilde haberler yer almıştı.

Son dakika Milli Takım Haberleri için FutbolArena'yı takip edebilirsiniz.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.