comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

08 Ekim 2019, Salı 19:46
Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

Kayserispor yeni yönetimi teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Sarı kırmızılıların önceliği yabancı bir teknik adam. 

FutbolArena - Süper Lig takımlarından Kayserispor'da başkan Erol Bedir ve teknik direktör Hikmet Karaman'ın istifasının ardından yeni bir dönem başlıyor. Kayserispor'da kulübün yeni başkanı Hamdi Elcuman olurken, teknik direktör arayışları ise devam ediyor. 


Kayserispor Haberleri: Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Kayserispor'da Hikmet Karaman'dan boşalan teknik direktörlük görevine öncelikle yabancı bir isim düşünülüyor. Kayserispor yönetimi yabancı teknik adam arayışlarını sürdürürken, eğer herhangi bir anlaşma yapılamaması halinde yerli isimler arasında Samet Aybaba'ya yönelecek. 

Son olarak geçtiğimiz sezon Bursaspor'u çalıştıran Samet Aybaba, yerli teknik direktörler arasında Kayserispor kulübünün listesinde ilk sırada yer alıyor. 
HİKMET KARAMAN'DAN FUTBOLARENA'YA AÇIKLAMA

Kayseri şehrine, şehir yöneticilerine, taraftarlarımıza, özellikle de Kapalı Kale grubuna vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Erol Başkan ve yönetimi ile çok zorluklarla göğüs gerdik. Umarım bundan sonra ki süreçte, Kayserispor'un başarılı olabilmesi için gerekli destek ve imkan oluşur.

Kayserispor Haberleri FutbolArena'da1

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"