comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

07 Ekim 2019, Pazartesi 16:11
Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?

Kayserispor'da yeni başkan Hamdi Elcuman, FutbolArena'ya özel açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'de son olarak Göztepe deplasmanında 4-0 mağlup olan Kayserispor'da başkan Erol Bedir ile birlikte teknik direktör Hikmet Karaman istifa etti. Sarı kırmızılı kulüpte başkanlık görevine Hamdi Elcuman'ın geldiği açıklandı. Kayserispor'da yeni teknik direktörün ise kim olacağı merak edilirken konuyla ilgili Hamdi Elcuman, FutbolArena'ya konuştu. 
 

Kayserispor Haberleri: Kayserispor'un yeni teknik direktörü kim olacak?


Kayserispor'da yönetim kurulunun oybirliğiyle göreve getirilen Hamdi Elcuman, FutbolArena'ya yaptığı açıklamada yeni teknik direktörle ilgili son durumu paylaştı. Arayışlara başladıklarını belirten Hamdi Elcuman, "Görevi, dün itibariyle devraldık. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teknik Direktör konusunda görüşmelerimiz devam ediyor. Kayserispor için var gücümüzle mücadele edeceğiz" dedi.

HİKMET KARAMAN'IN VEDA AÇIKLAMASI:
"Yaklaşık bir yıldır, ikinci memleketim olarak gördüğüm Kayseri'de daha öncede zevkle görev yaptığım İstikbal Mobilya Kayserispor'da teknik direktör olarak görev yapmaktaydım.

Bu süreçte, çok sıkıntılı günlerimiz olduğu gibi, inanılmaz ve olamaz denilen başarıları da hep birlikte yaşadık.

Sayın Başkanımız Dr. Erol Bedir'in daveti üzerine hiç düşünmeden ve hiçbir şart ileri sürmeden geldiğim bu güzel şehirde çok mutlu günler geçirdim ve yeni dostlar edindim.Ancak yaşadığı ve ekmeğini yediği şehrin takımının başarısızlığı beklentisiyle prim yapmaya ve bunu yaparkende” sonuç alabilmek adına her yol mübahtır” anlayışına sahip olanlarıda gördüm.

Bu vesileyle, görevimden istifa ederken İstikbal Mobilya Kayserispor'a bundan sonraki mücadelesinde başarılar diliyorum.

Şehrin yöneticilerinin ve taraftarların kenetlenmesiyle her şeyin iyi olacağına inanıyorum.
Sayın Başkan Erol Bedir'e de, hem İstikbal Mobilya Kayserispor'a verdikleri hizmetten, hem de bana ve ekibime verdiği şanstan dolayı teşekkür ediyorum. Kendisini tanımak, beraber aynı hedefe doğru yürümek çok keyifliydi.

Sayın Başkanla, Kayseri halkıyla ve teşekkürü borç bildiğim İstikbal Mobilya Kayserispor taraftarlarıyla olan gönül bağım ölünceye kadar devam edecektir."

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)