comScore

Kayserispor Kayserispor

Kayserispor'un yeni teknik direktör adayları

26 Aralık 2019, Perşembe 15:38
Kayserispor'un yeni teknik direktör adayları

Kayserispor'da Bülent Uygun ile yolların ayrılmasının ardından yeni hoca için adaylar ortaya çıkmaya başladı.

FutbolArena - Süper Lig'de sezona istediği başlangıcı yapamayan ve son sırada yer alan Kayserispor'da teknik diektör Bülent Uygun ile yollar ayrıldı. Sarı kırmızılı kulüpte takımın başına geçecek yeni teknik direktörün kim olacağı merak ediliyor. Kayserispor yönetimi, yeni hoca için ilk adayları belirleyerek görüşmelere başladı.
 

Kayserispor Haberleri 26 Aralık 2019


Kayserispor'da sezona Hikmet Karaman ile başlanıp ardından Samet Aybaba göreve getirilmişti. Aybaba'nın 2 maçlık kısa süren macerası sonrası Bülent Uygun ile anlaşma sağlanmıştı. Sarı kırmızılı yönetim, Uygun ile yolları ayırdı ve bu sezon 4. teknik direktör için arayışlarına başladı. FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Kayserispor'da gündeme gelen ilk adaylar Robert Prosinecki, Bülent Korkmaz ve Tolunay Kafkas oldu. Yönetim, kısa süre içerisinde yeni teknik direktörü göreve getirmek için girişimlerini hızlandırdı.

3 BAŞKAN, 3 TEKNİK DİREKTÖR
Kayserispor'da bu sezon Erol Bedir'in başkanlıktan ayrılmasının ardından Hamdi Elcuman göreve gelmişti. Ardından yapılan genel kurulda Berna Gözbaşı başkanlığa seçildi. Sarı kırmızılılarda teknik direktörlük için de bu sezon Hikmet Karaman, Samet Aybaba ve Bülent Uygun ile yollar ayrıldı.

Son dakika Kayserispor Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"